BENN CHCE WRÓCIĆ WE WRZEŚNIU, RYWALEM REDKACZ?

Conor Benn (21-0, 14 KO) nie jest zbytnio oszołomiony zwycięstwem Chrisa Eubanka Jr (33-3, 24 KO), przedstawił również swoje plany na najbliższą przyszłość.

Młody Eubank zanotował wczoraj naprawdę dobry występ, deklasując Liama Smitha (33-4-1, 20 KO) i doprowadzając do przerwania w dziesiątej odsłonie. Nie zrobiło to większego wrażenia na Bennie, który nadal jest pewny swojego zwycięstwa w ewentualnym starciu.

- Nie zachwyciłeś mnie... zrobię cię w 4 rundy, jeśli wyjdziesz do mnie w limicie 160 funtów (limit kategorii średniej - dop.red.) - zaczepił młody Benn. A co z jego dalszą karierą?

Brytyjska Agencja Antydopingowa oczyściła go już z zarzutu stosowania dopingu, a sam Brytyjczyk zamierza wrócić 23 września w Orlando na Florydzie, gdzie głównym daniem wieczoru będzie starcie Richardsona Hitchinsa (16-0, 7 KO) z Jose Zepedą (37-3, 28 KO). Obóz Benna złożył już ofertę Iwanowi Redkaczowi (24-6-1, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 03-09-2023 15:07:33 
Nie wracaj Benn i od...dol się od Eubanka. On ma walczyć z Alimchanułym o 2 pasy w MW, co kibice całego świata obejrzą z chęcią, a nie z bezbarwną progeniturą tatusia i koksiarzem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.