ROBERT PARZĘCZEWSKI W RADOMSKU + BRACH, KUŹDZIEŃ I GIBADŁO

Za niewiele ponad miesiąc, dokładnie 29 września, pierwsza jesienna gala TBP we współpracy z MB Promotions i Queensberry Polska w 2023 roku - Korner Boxing Night w Radomsku. Bilety do kupienia na eBilet.pl. Transmisja w TVP Sport.

- W głównej walce wystąpi jeden z najlepszych polskich bokserów ostatnich lat Robert Parzęczewski, a już wkrótce przedstawimy rywala pięściarza z Częstochowy - mówi Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex, która od ponad dekady organizuje gale boksu zawodowego w naszym kraju.

Już tradycyjnie pięściarską jesień rozpoczynamy od gali w Radomsku, ok. 40 km od Częstochowy, skąd pochodzi Robert Parzęczewski (30-2, 18 KO). Dla niego zbliżająca się gala będzie wyjątkowym wydarzeniem, bowiem tuż przed 30. urodzinami.

"Arab", którego karierę wspierają m.in. firmy Tymex i Korner, z powodzeniem boksował w Radomsku w poprzednich latach. Rok temu pokonał jednogłośnie na punkty Tomasza "Zadymę" Gromadziego.

- Poza Robertem, na liście bokserów gali w Radomsku 29 września są m.in. Stanisław Gibadło, Kamil Kuździeń i Paweł Brach, prowadzący jednocześnie karierę w boksie olimpijskim. Oczywiście to nie wszyscy bokserzy, których kibice zobaczą w akcji za kilka tygodni. To będzie świetne otwarcie drugiej części sezonu w profesjonalnym pięściarstwie - powiedział Konieczyński.

Dla Parzęczewskiego to będzie drugi pojedynek w tym roku. W marcu wygrał w szóstej rundzie z reprezentującym Niemcy Nuhu Lawalem.

Po powrocie z kategorii super średniej (76,2 kg) do półciężkiej (79,4 kg), podopieczny trenera Grzegorza Krawczyka wygrywa walkę za walką. W Radomsku będzie miał szansę na podtrzymanie serii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-08-2023 18:40:47 
Wreszcie wygląda, że te polskie misie (skrót od mały i średni) promotorskie zjednoczyły się i może coś razem wskórają. Powinni jeszcze dokooptować Każyszkę i niedobitki Polsatu, to byłaby jakaś konkurencja dla KP z pożytkiem dla polskiego boksu.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 28-08-2023 20:38:45 
Złoty, mmmm przepraszam Ryżowy chłopiec Borka i Grabowskiego, wielki talent Minister KO w końcu będzie go można podziwiać
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-08-2023 21:12:55 
Parzęczewski vs Czerkaszyn

W ostatniej walce Czerkaszynowi powinęła się noga.
Przeciwnik stłamsił go.

W takim starciu oczywiście Czerkaszyn...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.