HRGOVIĆ PRZYLECI DO WROCŁAWIA Z BLISKA OBEJRZEĆ WALKĘ USYK vs DUBOIS

Filip Hrgović (16-0, 13 KO) zrobił swoje, czasówką na Demseyu McKeanie (22-1, 14 KO) obronił status challengera do pasa IBF wagi ciężkiej i już za kilkanaście dni zagości we Wrocławiu, by z bliska obejrzeć Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) w akcji.

Ukrainiec to mistrz IBF/WBA/WBO, ale przed nim są trzy obowiązkowe obrony. Na początek, czyli 26 sierpnia, idzie Daniel Dubois (19-1, 18 KO), pretendent z ramienia WBA. Następny w kolejce powinien być challenger IBF, czyli właśnie Chorwat.

- Następny w kolejce do Usyka jestem ja, zasłużyłem sobie na taką walkę. Lecę do Polski obejrzeć z bliska jego starcie z Dubois. Daniel to duży facet z mocnym uderzeniem, więc nigdy nic nie wiadomo, lecz moim faworytem jest oczywiście Usyk. Będzie dużo szybszy od rywala. A zasady są takie, że zwycięzca tego pojedynku potem powinien zmierzyć się ze mną - powiedział Hrgović.

Jeśli ktoś jeszcze nie widział, poniżej obszerny skrót sobotniej potyczki Filip Hrgović vs Demsey McKean.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 14-08-2023 19:10:03 
Chcialbym zobaczyc Hrgo w ostrym boju z Joshua czy bitwie Furym. Mam nadzieje, ze w 2024 bedziemy juz po wyglupach TF - Ngannou i po zdaniu przez TF pasa oraz po Joshua - Wilder, i zacznie sie ruch w HW.

Nie wiem jak to jest,kiedys plakalismy, ze Kliczkowie niemaja godnych rywali, ze zestawienia byly nudne, ateraz jest kilku gosci do bitki o pasy, lub nawetdo robienia ciekawych starc (Bakole, Hrgovic, Joyce, Zhilei, Sanchez, Anderson...Miller;) a ogladamy jakies zart typu Fury - Chisora, Fury - Ngannou..
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 14-08-2023 19:45:20 
Może nich się szeroka czołówka bije między sobą. Przecież obrony w takim zestawienie w ogóle nie mają sensu. Może jak porównają dochody z walk Joshua-Wilder kontra Fury/Ngannu to się otrząsną. Wolę obejrzeć Bakole z Zhileiem, Sancheza z Andersonem, czy Arsnebeka z Joycem niż walki o mistrzostwo.
 Autor komentarza: VVD
Data: 14-08-2023 20:19:10 
Niestety zamiast robić ciekawe zestawienia w boksie to prawie każdy kto już ma coś do stracenia jedzie na wypadkowej jak najmniejsze ryzyko i jak największa wypłata, mam szacunek dla bokserów którzy dążą do unifikowania czy ogólnie wielkich walk czy też ryzykownych walk, taki Spence Jr., czy R. Garcia dostali lanie ale wyszli do weryfikacji dali kibicom to co oni chcieli, tak samo Antek który moim zdaniem nie boi się nikogo a problemem jest menadżer który czuje w kościach że Antek jest za słaby do Furego czy Wildera. W ciężkiej jest tyle ciekawych opcji do zrobienia a miażdżąca większość to walki bezpieczne faworytów. Fury to król żenady w tym aspekcie a Usyk to wzór w tym aspekcie.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 14-08-2023 20:48:42 
"a problemem jest menadżer który czuje w kościach że Antek jest za słaby do Furego czy Wildera"

Dlatego kilka lat wstecz dawali Wilderowi 100 baniek za 2 walki z Antkiem?

Przestańcie powielać te bzdury jakoby Joshua czy jego promotorzy byli winni tego że nie doszło do tych walk. Wilder sam przyznał przecież że wybrał gorszą walkę z Furym mając lepszą ofertę.
Czy wy macie jakąś amnezję czy nie czytacie newsów...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.