BADOU JACK: RÓŻAŃSKI JEST WIĘKSZY I SILNIEJSZY, ALE WIERZĘ W SIEBIE

Badou Jack (28-3-3, 17 KO) był już mistrzem świata wagi super średniej i półciężkiej, a od lutego jest również posiadaczem pasa WBC dywizji junior ciężkiej. Sporo mówiło się o jego walce z Łukaszem Różańskim (15-0, 14 KO). Na czym więc stoimy?

Pięściarz z Rzeszowa pod koniec kwietnia sięgnął po wakujący pas federacji WBC w nowej kategorii - bridger (101,6 kg). I właśnie na te trofeum chętnie zapoluje Szwed mieszkający od lat w Dubaju.

- Trzeba wierzyć w marzenia. Być może już wkrótce zaboksuję o tytuł mistrzowski w czwartym limicie. Pracujemy nad walką z Różańskim o jego pas WBC wagi bridger. Chciałbym wrócić na ring najszybciej jak to tylko możliwe, najlepiej jeszcze jesienią. Wygląda na to, że taki pojedynek mógłby odbyć się w Arabii Saudyjskiej - zaczął Jack.

- Różański jest ode mnie większy i silniejszy fizycznie. Wierzę jednak w siebie i swoje umiejętności. Uważam, że jestem lepszym bokserem, wojownikiem, a stoi za mną również większe doświadczenie. Wciąż tli się we mnie ten ogień - dodał potencjalny rywal jedynego obecnie polskiego championa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nonitek
Data: 11-08-2023 13:55:03 
W sumie Jack nie jest jakimś super cenionym bokserem, a podchodzi do walki o pas w czwartej kategorii wagowej i to nie w limitach gdzie różnica wagi to kilogram. Lubię go ale trzeba przyznać że osiągnął nawet więcej niż powinien na swoje możliwości
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 11-08-2023 14:19:09 
Up
To i tak szykuje się największy skalp w dotychczasowej karierze Łukasza. O zarobku nie ma co za bardzo wspominać bo i tak tutaj one są nadmiernie rozkminiane jakby to było forum biznesowe, ekonomiczne.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 11-08-2023 21:47:01 
Jesli dojdzie do 4-5 rundy, to będzie po Łukaszu. Jack to zbyt inteligentny pieściarz. Różański musi to zrobić szybko i boleśnie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-08-2023 19:10:10 
Pytanie jaka kwota jest na stole w kwestii pasa.

Badou Jack może być drugim „bankomatem” i „synem sędziów” Canelo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.