KOLEJNI CHĘTNI NA JOSHUĘ - RUIZ CHCE TRYLOGII

Dwóch kolejnych zawodników zgłasza się na ochotnika. Kto za tydzień stanie naprzeciw Anthony'ego Joshuy (25-3, 22 KO)?

Po wpadce dopingowej Dilliana Whyte'a trwają poszukiwania ewentualnego przeciwnika dla byłego dwukrotnego mistrza świata wagi ciężkiej. Swoją kandydaturę zgłaszają Hasim Rahman Jr (12-2, 6 KO) oraz Andy Ruiz (35-2, 22 KO).

- Jedziemy! - napisał syn byłego mistrza świata, przyznając, że padło pytanie o ewentualne zastępstwo.

OTTO WALLIN: JESTEM W FORMIE, MOGĘ ZA TYDZIEŃ WALCZYĆ Z JOSHUĄ >>>

- Potrzebujemy zrobić trylogię - wypalił z kolei Ruiz, który zadał AJ-owi pierwszą porażkę w karierze. Potem Anglik udanie się zrewanżował i odzyskał mistrzowskie pasy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 05-08-2023 21:47:34 
Lgną pszczoły do miodu, co? Lgną xD Jestem powiem szczerze podekscytowany tym co się wydarzy jak żadną walką Josha od pierwszej walki z Usykiem. Niech się tam przebijają, a potem Pan Hearn powie, że chce tego i tego i bez gadania. Bierzesz albo wypier... no wiecie.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 05-08-2023 21:49:44 
Bezsensowne walki.
Hasim Rahman to cienias po 2 porażkach z rzędu.
Ruiz skończyłby jak w 2 walce albo gorzej. Niech dogada się lepiej z Wilderem w końcu. Zresztą kasy pewnie chciałby od groma w takim zastępstwie.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 05-08-2023 22:01:56 
To jest inna złożoność tematu. Z jednej strony chcą uratować show nazwiskiem, bo już bilety sprzedane, hotele porezerwowane, ludzie bilety lotnicze kupili i jak będzie kupa to przecież każdy się obrazi. Negocjacje, negocjacje, bo nazwisko nazwiskiem, ale po co przepłacać. Tu jest jeszcze inne ciężkie zadanie. Nie można AJ sprowadzić kogoś kto jest gotów w ringu oddać życie, bo przecież Emiraty i walka w grudniu. Tu jest naprawdę ciężki orzech do zgryzienia kogo wziąć żeby ludzie byli z tym ok, żeby Joshua nie był zagrożony (bo walka w grudniu) i żeby było w miarę tanio, bo tam już pieniądze poszły na zrobienie show na bogato. W sumie szkoda, że Whyte okazał się takim imbecylem i te VADY-pierdady co ich badają. Nikt nie wypłynie na powierzchnie w boksie jeśli czegoś nie wali, no ale lepiej umyć rączki i badać.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 05-08-2023 22:04:46 
Pamiętajcie, że walka Usyk-Dubois jest 26.08.2023, a Rafał już się w garnitur ubrał. Hotel ogarnął. Pewnie jedzie swoim samochodem nawet. No i jak takim ludziom robić przykrość jakby na ten przykład Dubois wpadł na dopingu? Słabo. Nie wiem po co są te komisje.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 05-08-2023 22:12:53 
Haha Ruiz dobry przypal. Powtorka koszmaru Dżoszuły, ktory w rewanzu uciekal 12 rund wyprowadzajac 30 ciosow w sumie w calej walce i rzekomo tym zdetronizowal Burrito;)

Whyte to bylo ogromne ryzyko dla AJ, takze ulga dla Hearna. Wallina tez nie wezma, bo choc slaby to mogly popykac Aj.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 05-08-2023 22:14:32 
Padło nazwisko Wardleya. Gość nie ma żadnego potencjału na HW moim zdaniem, ale jest ponoć gotowy. Hmm... to jest prawie gra jak w bingo i zobaczymy co się stanie xD
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 05-08-2023 22:48:17 
Gdybym miał możliwość wybrać rywala Antkowi spoza trójki Wilder, Usyk, Fury bez bawienia się w zwracanie uwagi na okoliczności wybrałbym Ajagbe bo to wg mnie byłby najlepszy sprawdzian pod Wildera. Sportowo.

Ze względu na Polskie wątki Różański dałby najwięcej szumu i fanu przed walką bo wiadomo jaki byłby szał ale umówmy się że ja Łukasza wypadającego dobrze w takiej walce nie widzę.

Miller Jarrell byłby ciekawy pod względem pyskowanie, jechania na siebie na konferencjach i młócki na grubym w ringu.

Hrgovic i Bakole też ekstra pod wieloma względami.

No ale to taki koncercik życzeń. Wiadomo że mając prawie dogadane 50 milionów nikt nie zaryzykuje większości z tych walk.

A i mam nadzieję (teorie spiskowe xD) że Joshua nie był tak beznadziejny na obozie że aż Dillian okazał się za ciężki i mu jakiegoś Chara dadzą byleby dociągnąć do stycznia...
 Autor komentarza: Hugo
Data: 05-08-2023 23:28:02 
Obstawiam, że wezmą Washingtona. Jest na miejscu, za wiele nie zażąda i przegrał przed czasem 3 z ostatnich 4 walk, a więc raczej bezpieczny.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 05-08-2023 23:43:29 
Dajcie Bakole albo Sancheza, a nie te odgrzewane kotlety ehh...
 Autor komentarza: okewaja
Data: 06-08-2023 00:36:10 
Ruiz to nuda. Dokładnie, dajcie Bakole, zleje Joshuę do 3ciej rundy, a potem walka o pas
 Autor komentarza: SWJar
Data: 06-08-2023 02:06:58 
Ruiz niby łatwy, ale według mnie trudny bo juz nie gruby i raz już pozamiatał jako zastępstwo. A te rewanż chęc pewnie wygrany to dużo rund na ucieczce bez ciosów więc jest niedosyt. Ale wiadomo że Ruiz nierealny
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 06-08-2023 10:43:00 
Dobrze BF napisał. Pojechać za odważnie nie ma co, bo pojedynek z Wilderem. Pod tym względem dobry byłby Franklin, niezły bokser bez nokautującego uderzenia. Z drugiej strony - ja nie mam kupionych biletów lotniczych itd., tylko subskrypcję w DAZN, gdzie zresztą już idzie okres wypowiedzenia i myślę, że wiele osób za tydzień dołoży swoje rezygnacje. No właśnie - chyba że uratują show. Ale do tego potrzebne jest dobre nazwisko i co tu dużo mówić, lubiane przez Brytoli, bo to oni przede wszystkim są mecenasami boksu zwłaszcza w HW. Wszystko wskazuje na Chisorę. Jest to poziom Parkera, Whyte'a, Pulewa, czyli coś co AJ ogarnia bez problemu, no i raczej nie nokautuje, w sensie nie robi tego pojedynczym uderzeniem (tj. ma KO jak każdy w cięzkiej, ale na tym poziomie nie wyróżnia się jako groźny puncher). A Chisora o tym wszystkim wie i pewnie zaśpiewa ładną kwotę...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.