DAVID ALLEN: JOSHUA JEST ŚWIEŻSZY, ZASTOPUJE WHYTE'A

- Joshua ma mniejszy przebieg, jest nieco świeższy i dlatego pozostaje moim faworytem - mówi David Allen (21-5-2, 18 KO). Już za osiem dni wyczekiwany rewanż Anthony'ego Joshuy (25-3, 22 KO) z Dillianem Whyte'em (29-3, 19 KO).

Przed Allenem również ważna walka. Trzy tygodnie później przetestuje Frazera Clarke'a (7-0, 5 KO), medalistę olimpijskiego z Tokio w wadze super ciężkiej.

HRGOVIĆ: STYL WHYTE'A SPRAWI MU PROBLEMY, ALE JOSHUA WYGRA >>>

- Whyte mierzył się z najlepszymi, jeden po drugim. Zresztą obaj nikogo nie unikali, lecz Joshua wydaje się świeższy. Nie jest tak wyeksploatowany jak Whyte, który toczył ringowe wojny. 24 rundy z Usykiem, walki z Kliczką i Ruizem nie zniszczyły AJ-a tak mocno jak Whyte'a te wszystkie wojny. Joshua jest nieco większy, trochę lepszy technicznie i przede wszystkim mniej wyboksowany, dlatego też stawiam na niego. Według mnie Joshua wygra przed czasem - mówi Allen, który siedem lat temu przegrał z Whyte'em na punkty, zaś z Joshuą wiele razy sparował.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 04-08-2023 22:30:00 
Joshua jest świeższy i jest po prostu lepszym pięściarzem. Wiadomo że tutaj z obu stron może paść jeden cios który zakończy walkę ale najprawdopodobniej będzie to prawy podbródkowy Joshuy. Albo lewy sierpowy Antka przy próbie ataku Diliana. Pewnie każdy wolałby zobaczyć Joshue w starciu np. z Bakole ale sutyacja w ciężkiej jest zagmatwana głównie przez niejakiego króla cyganów ale napewno nie króla boksu. Usyk powinien obrać taktykę Briggsa i wjeżdżać na salę treningową (albo raczej do knajpy) i domagać się tej walki na którą w pełni zasłużył. Na osłodę zostaje fakt że w zimie najprawdopodobniej będzie AJ-Wilder.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 04-08-2023 23:37:28 
Podczas gdy boks sie meczy odgrzewanymi kotletami (niekiedy po raz trzeci), jutro Nate Diaz - Jake P., i pewnie ogarna poziomem ppv wszystkie tegoroczne walki
 Autor komentarza: Soku
Data: 05-08-2023 09:48:39 
Biorąc pod uwagę ostatnich (i przyszłego, śmiech na sali) rywali Luke'a, to jedyne co mi się z nim kojarzy to "Król Bumów" (Bum King w sumie brzmi całkiem nieźle, może by sobie przyjął na własność?).
 Autor komentarza: Soku
Data: 05-08-2023 09:50:36 
A co do moich predykcji na walkę, to mam wrażenie, że Antek się wręcz uwstecznia, przy swoich gabarytach próbuje być łasicą, pszczołą co kąsa, coś w stylu jakby Osiołkowi ze Shreka odwaliło na beret i zapisał się na rodeo. Dodatkowo jeśli wygrałby Łajdak, to ... cóż, lubię niespodzianki.
 Autor komentarza: slayer85
Data: 05-08-2023 14:34:10 
Whyte sam się zastopował, bo wpadł na dopingu xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.