CONOR BENN OCZYSZCZONY Z ZARZUTÓW PRZEZ UKAD - MOŻE WRACAĆ!

Conor Benn (21-0, 14 KO) oficjalnie oczyszczony przez Brytyjską Agencję Antydopingową (UKAD) z zarzutu stosowania dopingu. Wszystko potwierdził Eddie Hearn.

Już piętnaście miesięcy minęło od ostatniej potyczki syna legendy, Nigela Benna. Conor był łączony przez jakiś czas z Mannym Pacquiao, a gdy ostatnio omal nie pobił się na jednej z gal z Kellem Brookiem (40-3, 28 KO), niewykluczone, iż teraz będzie grany temat takiej potyczki.

Benn będzie teraz uprawniony do boksowania w Wielkiej Brytanii, co ułatwi ruchy jemu i Hearnowi.

- Nie mogę się już doczekać jego powrotu. Ten koszmarny rozdział jego kariery na szczęście się skończył. Dodajmy jednak, że Conor wydał setki tysięcy funtów ze swoich pieniędzy, aby oczyścić swoje imię. Teraz my musimy dobrze zaplanować jego kolejne walki - powiedział szef grupy Matchroom.

Benn prawdopodobnie wróci łatwiejszą walką we wrześniu, by pod koniec roku skrzyżować rękawice z dużym nazwiskiem. W grę, poza Brookiem, może wchodzić lepszy z rewanżu Liama Smitha z Chrisem Eubankiem Jr. Bo Conor "wpadł" właśnie tuż przed niedoszła ostatecznie walką z Eubankiem Juniorem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 28-07-2023 21:34:38 
Benn vs Brook
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 28-07-2023 23:19:19 
Aha. Czyli nie jego wina, to jednak te jajka...
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 29-07-2023 11:27:06 
Jak Benn wydaje setki tysięcy, by się oczyszczać, to ile musi wydawać rudy koksiarz by jego szambo się nie rozlało po raz kolejny..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.