DAVID ALLEN PRZETESTUJE POTENCJAŁ CLARKE'A

Już 2 września rewanż Liama Smitha z Chrisem Eubankiem Jr. Do rozpiski gali w Manchesterze włączono właśnie bardzo interesującą potyczkę w wadze ciężkiej.

Przed głównymi bohaterami między linami pojawi się Frazer Clarke (7-0, 5 KO). Brązowy medalista olimpijski z Tokio (2021) w wadze super ciężkiej w ostatnim występie wygrał każdą z dziesięciu rund walki z Mariuszem Wachem. A kto stanie naprzeciw niego?

DAVID ALLEN O BLASKACH I CIENIACH BOKSU >>>

Rywalem będzie należący w pewnym momencie do szerokiej czołówki światowej David Allen (21-5-2, 18 KO), który miał przez moment pewne problemy neurologiczne i postanowił odpuścić. Potem wrócił czterema lżejszymi walkami, wszystkie wygrał szybko przed czasem, teraz zaś przetestuje potencjał Clarke'a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 27-07-2023 20:56:59 
Ciekawe po co mu to. Pamiętam jak się wycofał po tym jak dostał strzała od Usyka na sparingu w kaskach. Wielkich sukcesów już nie odniesie, kasy jakiejś wielkiej nie zarobi. Natomiast sama walka ciekawa, myślę że może sprawić Clarke'owi trochę problemów.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 28-07-2023 10:20:40 
Allen swietny i charakterny zawodnik, osobiscie do dzis nie rozumiem jak to sie stalo, ze Price wybil mu boks z glowy. Bylem pewny, ze ze swoim stylem Allen przejedzie sie po szklanym Price, a tu bylo swiniobicie Allena przez cala walke..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.