POGROMCA WACHA: DUBOIS BIJE BARDZO MOCNO, JEDEN CIOS MOŻE UŚPIĆ USYKA

Jeden cios może zmienić wszystko? Frazer Clarke (7-0, 5 KO), medalista olimpijski wagi super ciężkiej, ostrzega Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) przed Danielem Dubois (19-1, 18 KO) i jego ciężkimi rękoma.

Panowie skrzyżują rękawice 26 sierpnia na wrocławskim stadionie, który przyjmie około 45 tysięcy kibiców. Ukrainiec wystawi na szalę pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.

PRICE: USYK BĘDZIE CZĘSTO TRAFIAŁ, ZASTOPUJE DUBOIS W KOŃCÓWCE >>>

- Jeśli wzięlibyśmy pod uwagę same umiejętności bokserskie, to Usyk jest w innej stratosferze, nie ma w ogóle porównania. Ale to jest walka, prawdziwa walka, a Dubois bije bardzo mocno, naprawdę mocno. Przekonałem się o tym na sparingach. Jesteśmy o jeden cios od niespodzianki. Jeśli Dubois go złapie, może ułożyć Usyka do snu - mówi Clarke, który w ostatnim występie wypunktował Mariusza Wacha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-07-2023 14:43:25 
To boks więc wszystko jest możliwe natomiast Usyk był w ringu z wieloma mocno bijącymi zawodnikami. Głowacki, Huck, Briedis czy jeszcze półka wyżej w postaci Gasijewa czy 2 x Joshuy to naprawdę nie byli ludzie których ciosy miło się przyjmuje. Z każdym dał radę i nie był nawet liczony.

Dubois to punczer, dużych rozmiarów pięściarz więc jasnym jest że może to wygrać przed czasem. Mimo wszystko Usyk nie dość że nie jest najłatwiejszym do idealnego trafienia facetem to jeszcze sprawia wrażenie gościa który od pomyłki i nawet tarapatów (jak w 2 walce z Antkiem choćby) do przegranej przed czasem to jeszcze sporo musi oberwać. Umie facet wyratować się z kryzysu
 Autor komentarza: SWJar
Data: 22-07-2023 15:21:28 
Dibua to naprawdę konkret zawodnik, jakby nie ta walka z Joycem to dziś pewnie nadal byłby uważany za jednego z lepszych prospektów, ale
Na pewno nie jest tak ostrożny jak obecny Joshua, więc będzie ciekawiej.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 22-07-2023 16:31:55 
Na Usyka nie wystarczy 'nie być ostrożnym'. Zresztą Dubois też nie zrobi wariackiej szarży. Podstawowe pytanie jest takie, czy Dubois poprawił mobilność, i na ile. Jeśli dalej będzie chodził tylko po prostej, to Usyk go obskoczy na nogach z łatwością.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 22-07-2023 17:53:40 
Liczenie, że się wyczeka i złapie zawodnika na tym poziomie jest kompletnie niedorzeczne. Zdarza się to niezwykle rzadko. Dużo lepszego zawodnika da zajechać fizcznie czyli atak nonstop, zbrać swoje na mordę i oddać mocniej. Na Plus dla Duboisa, że jest sporo większy i silniejszy. Jak jest z jego kondycją nie wiadomo zawsze kończył szybko.A jak walczył dłużej to tafił na jeszcze większego kołka od którego się "odbił"
Kibicuję Usykowi i myślę że wygra. Ale walka fajniejsza niż np. Usyk vs Whyte, Parker, Joyce,Ruiz, Chinol
 Autor komentarza: gerlach
Data: 22-07-2023 17:59:55 
Dubois jest cienki. I co z tego ze wygra po lucky punchu? Wykoncza go kolejni.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-07-2023 20:41:47 
Nawet jakby złapał Usyka to i tak go nie wykończy. Moim zdaniem po 3 w miare rownych rundach Usyk zacznie rozbijac Dubois ktory nie wyjdzie do rund mistrzowskich.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 22-07-2023 21:10:21 
Nie twierdzę że mniejsza ostrożność/większa agresja niż u Antka jakoś go premiują bardziej do zwycięstwa, no ale będzie pewnie ciekawiej. Może postraszy bardziej Usyka, ale niewykluczone że w zamian za to więcej oberwie, może i polegnie przed czasem, ale raczej typuję Usyk na punkty.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 23-07-2023 08:18:43 
Zwykłe szanse punchera to ma prawie każdy w HW. Dupois na pewno będzie miał je większe bo takich puncherów jest niewielu. Usyk też nie jest nieuchwytnym Mayweatherem tylko lubi przyjąć.
 Autor komentarza: Matteo
Data: 23-07-2023 10:56:43 
Daniel powinien skupić się na obijaniu dołów Usyka bo jak to robił Antek to widać było,że Usyk to czuje i robi się zdezorientowany.Antek nie poszedł na całość i przegrał a Daniel jak pójdzie to moźże wygrać .
Pytanie,co zrobi Daniel jak Usyyk będzie nieuchwytny i ciągle uciekał jak zajączek?
Może go tak irytować taka sytuacja,że odechce mu się go ganiać i przegra.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.