RÓŻAŃSKI Z JACKIEM NA GALI FURY'EGO Z NGANNOU?

Łukasz Różański (15-0, 14 KO) jest przymierzany do obrony pasa WBC wagi bridger w walce z mistrzem WBC kategorii cruiser, Badou Jackiem (28-3, 17 KO). A promujący Polaka Andrzej Wasilewski spekuluje, że taki pojedynek mógłby odbyć się na wielkiej gali Fury vs Ngannou.

- Ta walka to był mój pomysł i mało skromnie powiem, że wymyśliłem to znakomicie. A potem udało mi się zarazić tym pomysłem naszych przyjaciół z Arabii Saudyjskiej. Nie mam potwierdzenia tej informacji, ale tak trochę mi wychodzi, że walka Łukasza w obronie pasa odbędzie się na tej samej gali, na której Tyson Fury będzie walczył z Francisem Ngannou - powiedział w rozmowie z BOKSER.ORG szef grupy KnockOut Promotions.

Przypomnijmy, że Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) już 28 października w Arabii Saudyjskiej spotka się z gwiazdą MMA Francisem Ngannou w pojedynku bokserskim. Czyżby tuż przed nimi między linami zameldowali się Różański i Jack?

BADOU JACK RYWALEM RÓŻAŃSKIEGO? "WCIĄŻ PARĘ PASÓW DO ZDOBYCIA" >>>

Rozmowa z Andrzejem Wasilewskim poniżej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 19-07-2023 23:26:22 
Ooo i później Fury Różański prawdopodobne ale mało prawdopodobne.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 19-07-2023 23:48:28 
Skromność AW powala. Nie wiem czy to tez zapisal w kalendarzu (jak afere z Borkiem) ale przynajmniej z oficjalnego przekazu wynika, że to raczej Jack powiedział "A". No chyba, że Pan Wasilewski to wymyslil, skontaktowal sie z "przyjaciółmi z Arabii", ktorzy "kazali" Jackowi coś powiedzieć - wielce prawdopodobny scenariusz.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 20-07-2023 15:52:28 
fajnemu facetowi przed 40 nadarzy się okazja zaboksowania za dobrą kasę przed sportową emeryturą. I bardzo dobrze, oby się powiodło Wasilewskiemu. Na polskim podwórku jest on i długo długo nic...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-07-2023 16:29:33 
Pisałem aby Różański wyzwał Canelo bo nikt tyle kasy nie da co Canelo.
A tu się okazało że za Badou Jackiem stoją petrodolary zatem podobna okazja do zarobku.
Różański miał walczyć z Lareną to dali mu odstępne.
Różański może usłyszeć pytanie ile chce „odstępnego” za swój pas 😁
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.