JOSHUA I WHYTE DAJĄ DUŻE SZANSE DUBOIS

Zarówno Anthony Joshua (25-3, 22 KO), jak i Dillian Whyte (29-3, 19 KO) widzą spore szanse Daniela Dubois (19-1, 18 KO) w jego nadchodzącym pojedynku z Aleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO).

Bukmacherzy nie mają wątpliwości - "Dynamit" jest skazywany na porażkę w boju z mistrzem WBA, WBO i IBF. Wpływ na to mogą mieć trzykrotne deski w starciu z Kevinem Lereną (głównie za sprawą kontuzjowanego kolana - dop.red.) czy porażka z rąk Joe Joyce'a. Joshua i Whyte nie zamierzają jednak skreślać swojego rodaka.

- Tak, Dubois naprawdę ma szanse. (...) Bardzo szanuję Usyka, wiem, jak ciężko trenuje i jego sukces nie wynika ze szczęścia. Będzie jednak dobrze zobaczyć zwycięskiego Dubois. (...) Usyk obrywa, przyjmuje uderzenia. Jeśli przyjmie mocny cios, sytuacja może potoczyć się różnie. To boks wagi ciężkiej, masz do czynienia z potężnymi uderzeniami, dlatego daję Danielowi szansę - stwierdził "AJ". Wtóruje mu w tym "Łajdak z Brixton".

- Daniel ma olbrzymią szansę. Ma siłę ciosu, mocne ręce i jest agresywny. Usyk to dobry pięściarz, ale puncher zawsze ma szansę, a jeśli już trafi, to nigdy nie wiadomo. Gdy Usyk przyjmuje mocny cios, radzi sobie dobrze, jest opanowany, ale Dubois jest młody. Daję mu dużą szansę - dodał Whyte.

Pojedynek Aleksandra Usyka z Danielem Dubois 26 sierpnia na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu, a bilety trafią do sprzedaży już jutro. Możecie kupować je za pośrednictwem strony ebilet.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 16-07-2023 18:39:24 
Ameryki nie odkryli. Ich wypowiedzi traktować należy jednak raczej w kategoriach ich własnego życzenia. Bo co oznacza stwierdzenie, że Dubois jet młody, ma siłę? Dokładnie tak samo było z AJ-em.
Te wypowiedzi nic nie zmieniają w mojej ocenie pojedynku.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 16-07-2023 23:43:34 
Jedyna szansa młodego to brudny do krwi i kości boks. Brud musi wychodzić poza paznokcie od pierwszej rundy. Podchodzenie na nogach, zwody tylko po to żeby wejść w półdystans i wtedy tego usyka jak pralka automatyczna poruszać na linach, potrząsać nim, STARAĆ się wyprowadzić podbródki w tym całym chaosie. Jak nie wyjdzie z takim nastawieniem to zesra się przed widownią stadionową i Usyk go rozłoży runda po rundzie nokautując na końcu. Tyle. Ja mam nadzieję, że młody wniesie jaja do ringu, bo jak nie wniesie to walka bez historii.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.