BELLEW: GDYBY FURY CHCIAŁ, SKOŃCZYŁBY NGANNOU W 1. RUNDZIE

- Ludzie będą chcieli to obejrzeć. Nie będę kłamać, sam to obejrzę - mówi Tony Bellew, komentując ogłoszoną wczoraj walkę Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) z Francisem Ngannou.

Dziesięciorundowy pojedynek odbędzie się 28 października w Arabii Saudyjskiej na zasadach bokserskich. W stawce nie będzie oczywiście pasa WBC, który należy do "Króla Cyganów".

- Jako widowisko bokserskie to "mismatch", trochę żart, ale powinno być zabawnie. Na pewno będzie to sukces finansowy - kontynuował dawny mistrz świata kategorii cruiser, odnosząc się również do głosów, że Anglikowi powinno się zabrać tytuł World Boxing Council.

- Nie powinno się odbierać mu tytułu. Takie dziwaczne walki znane są w boksie od dawna i nadal będą się zdarzać. Przynajmniej tak długo, dopóki ludzie będą gotów zapłacić za ich oglądanie - dodał Bellew.

ANTHONY JOSHUA: NAJPIERW WHYTE, POTEM WILDER, NA KONIEC FURY >>>

- Według mnie sam Ngannou nie do końca wierzy, iż może to wygrać. Owszem, może być jednym z najsilniejszych ludzi na świecie w rękawicach 4-uncjowych, jednak w boksie ważne są technika, styl i różne mechanizmy. On jest wielkim atletą, ale nie jest i nie będzie bokserem. MMA i boks to dwa różne sporty i jestem przekonany, że gdyby Fury'emu na tym bardzo zależało, to wykończyłby Ngannou w pierwszej rundzie - zakończył bombardier z Liverpoolu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 12-07-2023 17:41:34 
Ale pierd.... ten Bellew ..... a o co tam chodzi żeby ta łysa pokraka gruba znowu zarobiła nic więcej bo pojedynku tam nie będzie żadnego ......
 Autor komentarza: Marduk
Data: 12-07-2023 18:04:52 
Wystarczy zobaczyć pierwszą walkę Ngannou z Miocic. Chłop szybko się wygazuje. Fury zasadzi mu kilka razy na korpus i w drugiej trzeciej rundzie będą już potrzebne butle z tlenem dla Ngannou. Walka bez sensu. Nie kupię ppv dla dobra boksu.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 12-07-2023 19:48:05 
Freakfight. Niech Fury idzie choc w mniejsze rekawice. Nie pojdzie bo ryzyko wzrosloby z 5% do 15%
 Autor komentarza: gerlach
Data: 12-07-2023 19:49:14 
Ngannou ma 6min na ubicie Tysona Fujary. Potem juz bedzie tylko zenada
 Autor komentarza: Soku
Data: 13-07-2023 00:02:29 
Skoro Silvin mógł ustrzelić Bonina, to i Ngannou jakąś szansę ma.
:D
 Autor komentarza: pankracy
Data: 13-07-2023 12:28:44 
Ta parówa Fury będzie to przeciągał jak Mayweather McGregora żeby później ludzie nie płakali że dali tyle za bilety za dwie rundy świniobicia.Walka skończy się w okolicach 6, 7 rundy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.