SMITH: BELLEW KONTRA RÓŻAŃSKI? MAŁO REALNE

Tony Bellew (30-3-1, 20 KO) i Łukasz Różański (15-0, 14 KO) rozbudzili nasze apetyty, będąc otwartymi na potencjalną bójkę o pas WBC kategorii bridger. Nie brakuje jednak sceptyków.

Jest nim chociażby Frank Smith, pełniący rolę dyrektora generalnego grupy Matchroom Boxing. Brytyjczyk jest pewny wygranej "Bombera" lecz dodał, że szanse na ten pojedynek są niewielkie.

- Rozmowy na ten temat nie są zbyt zaawansowane, pogadaliśmy luźno kilka razy. Tony chciałby tej walki, zobaczymy, co się wydarzy, ale to zestawienie nie jest zbyt realne - powiedział 31-latek.

- Moim zdaniem Bellew wygrałby z Różańskim, ale nie wydaje mi się, aby ten pomysł był realny. Ile lat ma teraz Bellew? 40? Chciałby dokonać magicznego powrotu i zostać mistrzem dwóch kategorii. Zobaczymy, co z tego wyniknie - podsumował jeden z pociągających za sznurki w grupie Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 26-06-2023 09:40:32 
Jak padło hasło, pisałem tak "Natomiast prawda jest pewnie taka, że jako osoba medialna Bellew potrzebuje nieustannego zainteresowania i w taki m.in. sposób je sobie zapewnia."
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 26-06-2023 09:42:29 
Łukasz pokonałby faworyzowanego Belju tak samo jak on niegdyś wydawało się murowanego faworyta Heja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.