BELLEW ZMIESZANY: ZDEMOLOWAŁBYM GO, ALE TO NIE BYŁO OFICJALNE ZAPROSZENIE

Tony Bellew (30-3-1, 20 KO) powiedział wczoraj o swoich odczuciach co do Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO), a teraz dodaje, że jego wypowiedź została nieco przekolorowana. 

"Bomber" przekonuje, iż wyraził jedynie przekonanie, że z Polakiem można wytrzymać między linami nieco dłużej. Przyznał, że w jego odczuciu może pokonać rzeszowianina, a kategoria bridger byłaby dla niego idealna.

- Powiem wam coś, wyprzedzacie samych siebie z tego typu stwierdzeniami. Dajcie spokój, ja tego nie powiedziałem - rzucił pięściarz z Liverpoolu. 

- To nie brzmiało na zasadzie, "Tony Bellew wraca z emerytury i rzuca komuś rękawice", nie powiedziałem tego, stwierdziłem jedynie, że jestem znudzony i zapytałem, czy Różański nie miałby ochoty wyjść poza czwartą rundę.

- (...) Nie mam zamiaru przekonywać, to po prostu ktoś, kogo myślę, że mógłbym pokonać. Nie będę kłamał, mam 40 lat. Przygotowując się do trzeciej części filmu Creed, byłem w naprawdę dobrej formie i widziałem na brzuchu kratę, której nie miałem przez dobrą część dekady, wtedy pomyślałem, "dlaczego nie?".

- Szczerze mówiąc, nie mógłbym już bezpiecznie zejść do limitu kategorii junior ciężkiej, ale waga bridger byłaby czymś przyjemnym i wygodnym, a mówiąc szczerze, myślę, że zdemolowałbym Różańskiego. Muszę jednak wrócić na salę i spędzić na niej trochę czasu. (...) Myśl o zostaniu mistrzem świata dwóch wag i chyba najstarszym mistrzem pochodzącym z Wielkiej Brytanii, którego pamiętam, byłaby wielkim wyczynem - podsumował Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kroganin
Data: 23-06-2023 21:57:22 
Różański zrobiłby mu oczy jelenia w 40 sekund.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 24-06-2023 10:57:47 
Dawny bomber mógłby pokonać Różańskiego czy z nim powalczyć ale umówmy się... Mówimy o gościu który ma 40 lat a ostatni raz walczył prawie 5 lat wstecz. Dawnego Bombera więc już nie ma.
Dziś Różański prawdopodobnie szybko by go dopadł bo w ringu z nim "rdza" czy spadek szybkości to chyba najgorsze co może człowieka spotkać.

Rozumiem motywację Bellewa bo Różański z całym szacunkiem i uznaniem to rzeczywiście facet do "ogrania" ale nie przez emeryta.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 24-06-2023 12:16:57 
Czyli Bellew tylko się promował...

Mądry w gębie...

Niby Różański jest do zrobienia, ale jednak trzeba więcej.
Bellew mógł się pokazać z bardzo dobrej strony na tle Usyka, ale z Różańskim mogłoby być różnie.

Dobra, idę po raz xx obejrzeć walkę Różański vs Babić i podnieść sobie ciśnienie i humor.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-06-2023 21:57:00 
Cleveland, może zamiast tego warto obejrzeć walkę Usyk - Bellew :).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.