EKIPA BENAVIDEZA WYSŁAŁA CANELO SWOJĄ WERSJĘ KONTRAKTU

Eddy Reynoso - trener i menadżer Saula Alvareza (59-2-2, 39 KO), narzekał wczoraj, że choć w przestrzeni medialnej dyskutuje się o różnych walkach, to wciąż nie otrzymał żadnej oferty dla swojego zawodnika. A to przecież Reynoso, a nie sam Canelo, podejmuje najważniejsze decyzje.

- Ani grupa Matchroom, ani PBC, ani Top Rank, nikt dotąd nie złożył nam oferty na wrzesień, a czasu zostało coraz mniej - napisał w mediach społecznościowych Reynoso. Na odzew nie trzeba było długo czekać.

Sampson Lewkowicz - promotor Davida Benavideza (27-0, 23 KO), wysłał oficjalne zaproszenie do tańca i złożył swoją ofertę. Nie wiadomo tylko, ile na takim pojedynku miałby zarobić sławny Meksykanin.

Przypomnijmy, że Alvarez jest w posiadaniu wszystkich czterech pasów wagi super średniej, co wiąże się z obowiązkowymi obronami. A oficjalnym challengerem z ramienia federacji WBC jest właśnie Benavidez. Sam Canelo wolałby jednak we wrześniu spotkać się z mistrzem WBA wagi półciężkiej Dmitrijem Biwołem (21-0, 11 KO), który w zeszłym roku pokonał go na punkty.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 01-06-2023 10:16:18 
Nikt nie broni rudemu skakać jak nakoksowana żaba po różnych wagach i płacić komu tam chce za oklepywanie mu piegowatej gęby. Ale skoro ma te cztery pasy w 168, to niech ich nie blokuje, bo przez jego masochistyczne ciągotki ludzie tracą czas..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 01-06-2023 10:31:10 
Zobaczymy na ile poważna jest to oferta i jak odpowiedzą pozostałe podmioty. Ostatnio była opcja Hearna, PBC i jedynie Arumy nie miały nic do zaproponowania z tych poważniejszych graczy.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-06-2023 23:35:52 
Wyjasnia Benavidezowi dlaczego nie. Stara spiewka "nikogo nie pokonal", "kim on jest", "niech pokona Furego, a potem wroci". To jest zawsze wtedy kiedy pojawia sie ryzyko porazki (vide Andrade).

Poza tym wiadomo, ze Canelo poluje na Usyka i pas w HW :)))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.