FURY I JOSHUA NEGOCJUJĄ WRZEŚNIOWĄ WALKĘ NA STADIONIE WEMBLEY

Zasłona dymna, czy realny scenariusz? Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) i Anthony Joshua (25-3, 22 KO) wrócili do bezpośrednich rozmów w sprawie wrześniowej walki na jednym z brytyjskich stadionów piłkarskich!

Eddie Hearn - promotor AJ-a, i George Warren, syn Franka - promotora Fury'ego, negocjują warunki ewentualnej walki o pas WBC wagi ciężkiej, który należy do Tysona. Na takie zestawienie ma naciskać sam "Król Cyganów".

- Kilka dni temu wysłałem swoją wersję kontraktu do Joshuy na walkę we wrześniu na Stadionie Wembley. Każdy, łącznie ze mną, chce zobaczyć ten pojedynek. Dawaj AJ, dajmy kibicom to czego chcą. Piłka jest po twojej stronie - powiedział w mediach społecznościowych Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 26-05-2023 22:02:34 
Już nic nie rozumiem? Turnieju nie będzie?
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 26-05-2023 22:08:58 
Fury i jego ekipa to kombinatorzy, którym kompletnie nie można ufać. To moje zdanie, które wynika z ostatnich wydarzeń.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-05-2023 23:11:05 
Przecież user Clevland pisze od lat- "Joshua nie wyjdzie do Wildera i Fury'ego bo ci zakończą mu karierę" więc takich newsów nie warto nawet czytać...

A tak całkiem poważnie.

Fury obawia się Usyka a Joshua ma powody by obawiać się Wildera. Sprawa jest prosta. Obie te walki mogą wykluczyć i "zabić" mega kasową walkę jaką jest walka Fury vs Joshua. Bo jak Wilder wygrałby z AJ-em to facet przestanie się liczyć w mega stawce.
Gdyby Usyk pokonał Tysona to każdy chyba wie w jakim punkcie się znajdujemy.
Tu będzie rozchodziło się o kwestie forsy jaką można obecnie wyciągnąć z walki Fury vs Joshua samodzielnie. A pewnie będzie gigantyczna.
No i umówmy się. Obaj panowie bardziej pasują sobie niż ich rzekomi najlepsi przeciwnicy by nie zakończyć wszystkiego na amen.
Może więc coś w tym być. Co bym wolał jako kibic? Trudno rzec... Chyba jednak wolałbym walkę Wilder vs Joshua i Usyk vs Fury. Czemu? Bo tam nie będzie kombinowania a to zestawienie śmierdzi w tym momencie chęcią zysków a to może mieć różny wpływ na wyniki, przebieg itd.

Liczę że jednak będzie Va banque sportowo z obu stron i Joshua wyjdzie do Wildera a Fury znajdzie jaja i wyjdzie do królika...
 Autor komentarza: sekundant
Data: 26-05-2023 23:35:50 
Czy Joshua wyjdzie do Wildera lub Furego to się okaże jak wyjdzie. Narazie to wszyscy tylko dużo gadają.

Niemal każdego tygodnia z obozów tych panów wypływają inne, wzajemnie wykluczające się informacje. Równie dobrze może być tak, że Angole chcą pokazać Arabom, że nie są od nich zależni, vide chcą wynegocjować jak najwięcej lub w najgorszym wypadku, rozegrać to po swojemu. Na razie, turbany pokazały ty z tym, a ty z tym, a my płacimy.
A oprócz tego, dla obu z nich taki wariant byłby bardzo na rękę bo:
1. Joshua walczyłby z gościem który raczej pojedynczym ciosem krzywdy mu nie zrobi, a w stawce pas.
2. Fury przeciągnąłby Usyka, o ile w ogóle z nim zawalczy, na kolejny rok.

Dodatkowo, walka we wrześniu, czyli circa about miesiąc po Usyku, dawałaby możliwość kolejnej federacji upominania się o obowiązkową obronę.
 Autor komentarza: DAILYPUFF
Data: 26-05-2023 23:46:20 
*BlackDog
"Fury obawia się Usyka a Joshua ma powody by obawiać się Wildera. Sprawa jest prosta. Obie te walki mogą wykluczyć i "zabić" mega kasową walkę jaką jest walka Fury vs Joshua. Bo jak Wilder wygrałby z AJ-em to facet przestanie się liczyć w mega stawce"

Lepiej bym tego nie ujal.
Jezeli mialbym obstsawiac to mysle ze do tej walki dojdzie i obaj moga nawet zakonczyc po niej kariery. Fury na pewno. AJ ma wieksze szanse na wizyte w szpitalu po walce z Wilderem niz z Furym. W dodatku za mniejsze pieniadze. Reputacja Furego rowniez moze ledz w gruzach po walce z Usykiem. Wiec dla obu panow walka jest sprytnym wyjsciem z sytuacjii w ktorej sie znalezli. Ani jednemu od dawna nie chodzi juz o aspiracje sportowe. Oby tak sie jednak nie stalo
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-05-2023 07:04:58 
Przecież ta walka w ramach turnieju miała odbyć się w Emiratach czy gdzie tam na Bliskim Wschodzie…

Kto słucha Furego?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-05-2023 07:56:19 
@BlackDog

"Jak kogoś nie można kupić za pieniądze to można to zrobić za bardzo duże pieniądze"
Zatem Joshua gorycz kolejnej porażki może topić bardzo dużymi pieniędzmi.

Wilder takich pieniędzy (poza turniejem w Emiratach czy gdzie tam...) mu nie zagwarantuje ale ciężkie na 80% k.o. już tak.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 27-05-2023 08:12:15 
"Zatem Joshua gorycz kolejnej porażki może topić bardzo dużymi pieniędzmi"

Aaa... Czyli jednak wyjdzie tylko pieniądze muszą być dobre! To skoro to rozumiesz inteligencie po co od lat smarujesz te same bezwartościowe komentarze pod każdym artykułem?

Bo chyba Twoja obita głowa rozumie że te 2 walki to dla Joshuy gwarancja najwyższych wypłat jakie może obecnie wygenerować?

Czyli jednak bredzisz dla samego bredzenia a nie jesteś tak głupi! Muszę przyznać że trochę mi ulżyło chociaż jak sobie przypomnę te kokosy czy zjadanie lewych Wacha to jeszcze mam wątpliwości czy to tylko trolling...
 Autor komentarza: rocky86
Data: 27-05-2023 11:09:29 
Wyglada to raczej jak budowanie pozycji negocjacyjnej z Arabami.
No ale jak znajdzie się odpowiednie finansowanie, to pewnie i ta walka na Wembley miałaby sens, ale oczekiwania finansowe pewnie maja potężne.
Jesli do walki w Londynie dojdzie, to poznamy maksymalne możliwości finansowe rynku brytyjskiego, bo większej walki tam się nie da zrobic
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 27-05-2023 13:22:25 
"poznamy maksymalne możliwości finansowe rynku brytyjskiego, bo większej walki tam się nie da zrobic" - dokładnie, a dwa lata temu można było tę walkę zrobić jako w ogóle najwiekszą na świecie od dekad i poznalibyśmy maksymalne mozliwości rynku bokserskiego na świecie. Trzeba było zapłacić Wilderowi ile chciał i po prostu to zrobić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.