HEARN: FURY NIE ZAWALCZY Z NIKIM PRZED USYKIEM, BO CHCE ZA DUŻO

Eddie Hearn nie wierzy w żadną walkę przejściową Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) i sugeruje, iż ten poczeka aż do grudnia. Wtedy w Arabii Saudyjskiej ma dojść do wielkie gali z walkami Fury vs Usyk oraz Wilder vs Joshua.

Hearn lubi komentować ruchy innych, w tym również Tysona. Ale kilka razy się pomylił. Nie wierzył na przykład, że "Król Cyganów" wyjdzie do drugiej walki z Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO), a ten nie tylko wyszedł, ale jeszcze strasznie zbił Wildera. Tym razem brytyjski promotor zarzuca Fury'emu, że ten stawia zaporowe ceny, których - poza Saudyjczykami - nikt nie będzie w stanie spełnić.

- Fury nie zawalczy w Australii z Demseyem McKeanem. On tam poleciał tylko po to, by wspierać Parkera. I nie zawalczy z nikim dopóki nie spotka się w grudniu z Usykiem. Pieniądze, jakich chce za kolejny występ, nie są osiągalne w żadnej innej walce niż właśnie z Usykiem. Dlatego też nie spodziewam się zobaczyć go w ringu w najbliższym czasie - powiedział Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (25-3, 22 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 24-05-2023 13:28:52 
Po pasibrzuchu można się wszystkiego spodziewać i nie dziwią mnie zaczepki Hearna. Moim zdaniem grubas jednak z kimś wyjdzie w lecie pokroju tego Australijczyka. Chyba że lekceważy Usyka i uzna że walka w lecie i cały obóz przygotowawczy mu niepotrzebne.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-05-2023 13:57:17 
Idealnym rozwiązanie byłby Różański ta sama federacja w dodatku mistrz oficjalnie nie stanowiący zagrożenia, choćby z racji gabarytów, ale i zapewne umiejętności. Dla naszego krajana wielka szansa i możliwość solidnego zarobku, a jako że i presji nie byłoby żadnej, to bang-bang idę vabank.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 24-05-2023 16:49:51 
A Arreola?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.