POTWIERDZONY NOWY PRETENDENT DLA PROGRAIS I JEGO PASA WBC

Regis Prograis (28-1, 24 KO) związał się kontraktem z grupą Matchroom, a pod jej banderą ma zadebiutować 17 czerwca w Nowym Orleanie. Właśnie zmienił mu się pretendent, który spróbuje odebrać mu pas WBC kategorii junior półśredniej.

Pierwotnie ogłoszono, że naprzeciw niego stanie Liam Paro (23-0, 14 KO), ten jednak nabawił się kontuzji. Miał go zastąpić Arnold Barboza Jr (28-0, 10 KO), lecz z jakichś powodów, prawdopodobnie finansowych, nie doszło do ostatecznego porozumienia. Wczoraj oficjalnie zaprezentowano rywala. Tak oto pas WBC w limicie 63,5 kilograma zaatakuje Portorykańczyk Danielito Zorrilla (17-1, 13 KO).

- Zmiana rywala nic nie zmienia w moich przygotowaniach. Ciężko trenuję, by potem wyjść do ringu i udowodnić, że jestem najlepszy na świecie w swoim limicie. Szkoda, że nic nie wyszło z walki z Liamem Paro, ale mamy bardzo dobrego zastępcę. Zapowiada się znakomita potyczka - mówi champion.

- Od dawna czekałem na tego typu wyzwanie. Dziękuję więc za tę szansę, dziś jestem gotowy, by zostać mistrzem. Mocno przedstawię się światu tym występem - ripostuje zmotywowany pretendent.

Dodajmy, że promotorem Zorrilli jest legenda portorykańskiego boksu, były mistrz świata w tym limicie - Miguel Cotto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 23-05-2023 11:31:09 
Prograis lepszy niż Broner, a tego się nie spodziewałem...
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-05-2023 18:43:46 
A kolejnym rywalem Czerwonego Wilkołaka z Luizjany będzie Monsterito Godzilla.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.