CALLUM SMITH: BETERBIJEW DUŻO PRZYJMUJE I MOŻNA GO ZRANIĆ

- Styl robi walkę, a to jest walka, którą zdecydowanie mogę wygrać - mówi Callum Smith (29-1, 21 KO) przed starciem z Arturem Beterbijewem (19-0, 19 KO), zunifikowanym mistrzem WBC/IBF/WBO wagi półciężkiej.

Brytyjczyk, były champion kategorii super średniej, to obowiązkowy challenger Rosjanina z ramienia federacji WBC. Pojedynek ma odbyć się w sierpniu w Kanadzie.

- Nie mam problemów z walkami wyjazdowymi. Oczywiście lepiej byłoby przejąć nad nią kontrolę, a nie czekać w niepewności na konkretną datę, ale pewnych rzeczy nie mogę mieć pod kontrolą. Wierzę, że zwyciężę w tym pojedynku, a perspektywa zdobycia trzech pasów za jednym razem naprawdę mnie ekscytuje. Niezależnie od tego, gdzie i kiedy dojdzie do tej walki, nie mogę się już jej doczekać. Beterbijew to bardzo dobry zawodnik, wielki mistrz, ale ma już 38 lat na karku, a do tego sporo przyjmuje podczas walk. On sam uderza bardzo mocno, lecz i jego łatwo jest trafić. Ostatnie potyczki pokazały również, że można go poważnie zranić. Byłem już mistrzem świata kategorii super średniej, a w półciężkiej jestem jeszcze lepszy - mówi Smith, tryumfator turnieju WBSS.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-05-2023 21:47:54 
Na pewno ta walka będzie efektowna, ale "Bestia" jest jak Passat TDI nie do zajechania, a potrzeby kapitalki wciąż nie widać i Callum moim zdaniem skończy jak ten wcześniejszy, choć jest szansa, że postraszy...
 Autor komentarza: Uznam
Data: 23-05-2023 08:15:16 
Nie widzę go w tym pojedynku, tak samo jak nic nie pokazał z Alvarezem. Skoro tam był workiem do bicia przez 12 rund, to w tej walce nie dotrwa do końca.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 23-05-2023 09:30:40 
Ja stawiam że Ahmed będzie miał spore problemy.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 23-05-2023 09:54:11 
Uznam

Smith ma ewidentne problemy z tymi niskimi pieściarzami (Ryder, canelo), ale z takimi już normalnego wzrostu jak na swoją kategorię radzi sobie bardzo dobrze. Poza tym widać że zbijanie wagi do kategorii półcięzkiej go tak nie męczy jak do super średniej. Beterbijew co by nie mówiąc ostatnio nie wyglądał aż tak dobrze z Yarde. Skreślać go absolutnie nie można, bo to mocny pieściarz, ale faworytem Kadyrow.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 23-05-2023 09:54:54 
Gollum spierdolił z mordoru. Nie mogę z tych jego wywiadów, to jest taki ambaras, że aż dziwne, że go jeszcze nie było w tych całych freak fightach.

https://www.youtube.com/watch?v=nD1OPqjEf5E&t=63s
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-05-2023 16:11:40 
@Ogar
Wygląd Artura faktycznie robi wrażenie :) Ale jak się go posłucha, to poza formą, w jakiej to prezentuje i pomijając gramatykę, facet mówi całkiem do rzeczy. Sympatyczny człowiek. A przynajmniej na takiego wygląda. Taki polski Mickey Rourke :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.