WHYTE: JOSHUA BOI SIĘ REWANŻU, BY NIE STRACIĆ EMERYTURY ZA WILDERA

- Joshua nie jest już tym samym zawodnikiem co kiedyś, bo kilka lat temu nie bał się podejmować ryzyka. Teraz boi się tego rewanżu - mówi Dillian Whyte (29-3, 19 KO).

"Łajdak" z Brixton chce w sierpniu wyrównać porachunki z Anthonym Joshuą (25-3, 22 KO). Do tanga trzeba jednak dwojga.

- Czekam na kolejną walkę. Joshua i jego zespół wcześniej twierdzili, że spotkają się ze zwycięzcą mojej walki z Franklinem. Wygrałem, ale Joshua wybrał tego, który przegrał. Słucham teraz jego wywiadów, w których opowiada, że pobiłby mnie w cztery rundy. Ale jakoś nie może się zdecydować, czy jestem jego wymarzonym przeciwnikiem, czy najgorszym koszmarem. Bardzo chcę tej walki i wiem z dobrych źródeł, iż chce jej również platforma DAZN. Jedynym problemem jest Joshua i jego strach przed utratą wypłaty emerytalnej w Arabii Saudyjskiej w grudniu za walkę z Wilderem - dodał Whyte.

Jeśli nic nie wyjdzie z tego rewanżu, Whyte może liczyć na dobre chęci ze strony Martina Bakole (19-1, 14 KO). Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 22-05-2023 12:26:02 
Joshua nie jest już tym samym zawodnikiem co kiedyś, bo kilka lat temu nie bał się podejmować ryzyka. Teraz boi się tego rewanżu

Jak to fajnie że Dillian pozostał tym samym świetnym pieściarzem, którego nie nadgryzł ząb czasu. Do tego jest też niewyobrażalnie skromny :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-05-2023 13:26:46 
Za to Różański się nie obawia Whyte'a, więc Dillian też nie powinien dygać...
 Autor komentarza: gerlach
Data: 22-05-2023 19:22:48 
Dylek, wlasnie, Bakole czeka! Ale z ta emerytura Dylek akurat fajnie przygrzal Joshule:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.