HANEY DOCENIŁ KLASĘ RYWALA: TO PRZYSZŁY CZŁONEK GALERII SŁAW

Devin Haney (30-0, 15 KO) wygrał kilka godzin temu z Wasylem Łomaczenką (17-3, 11 KO), broniąc swoich pasów kategorii lekkiej. Na konferencji prasowej po walce Amerykanin docenił klasę swojego rywala.

- To naprawdę przebiegły pięściarz, podkręcający tempo w mistrzowskich rundach. Czapki z głów, jest świetny. To było znakomite doświadczenie, które na zawsze zapisze mnie na kartach historii. Pokonałem właśnie przyszłego członka Galerii Sław. 

- Wraz z zespołem wrócimy do domu, obejrzymy walkę i zastanowimy się nad nią. Jestem w kategorii lekkiej przez długi, długi czas, to moja trzydziesta walka. Jestem w tej wadze, odkąd skończyłem 16 lat. Wrócę na salę i zobaczymy co dalej.

- Od dawna jest mi ciężko robić wagę, a w tej kategorii osiągnąłem już wszystko. Tak jak powiedziałem, właśnie pokonałem przyszłego członka Galerii Sław, to moja ósma obrona tytułu. Niemniej jednak w lekkiej boksuje wielu świetnych zawodników takich jak Shakur Stevenson czy Gervonta Davis. Lista jest długa i jeśli będzie to miało sens, zostanę w 135 funtach (limit kategorii lekkiej - dop.red.)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-05-2023 11:09:55 
Jedną z opcji byłby natychmiastowy rewanż, bo i czas nagli, tyle że nie wydaje mi się, aby "The Matrix" wskoczył na jeszcze wyższy poziom, a to byłoby potrzebne, aby zwyciężyć w oczywisty sposób. Kolejną jest zwakowanie pasów ,oraz pójście wyżej przez Haney'a i zapolowanie Łomaczenki na jeden z nich, zdobycie go, a następnie zakończenie kariery.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-05-2023 11:25:12 
Jeden docenia klasę rywala, drugi płacze o werdykt.
 Autor komentarza: Peyotl
Data: 21-05-2023 13:37:46 
Ehh Polakos, jeszcze sporo klusek musisz zjeść, żeby zacząć rozumieć cokolwiek
 Autor komentarza: okewaja
Data: 21-05-2023 14:25:52 
@Peyotl Polakos ma rację, ale Twój koment na propsie
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-05-2023 16:12:34 
Koment o tyle dobry, że akurat miałem dzisiaj na obiad kluski.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.