UDANY REWANŻ SZEREMETY - TRIMECH NIE WYSZEDŁ DO CZWARTEJ RUNDY

Bardzo udany rewanż Kamila Szeremety (24-2-1, 8 KO), który przełamał Nizara Trimecha (10-5-2, 4 KO). Francuz nie wyszedł do czwartej rundy.

Już od samego początku spore emocje, okraszone wieloma wymianami. W drugiej odsłonie seria ciosów sierpowych na korpus ze strony Polaka, na koniec prawym bezpośrednim trafił Trimech.

Początek trzeciej rundy w miarę spokojny, fajerwerki rozpoczęły się mniej więcej w połowie - Szeremeta skontrował znakomitym lewym sierpowym, po którym Francuz padł na deski. Już do końcowego gongu Szeremeta okładał Trimecha całą gamą ciosów na głowę i korpus, ale ten zdołał przetrwać. Za sprawą narożnika i decyzji trenera Francuz nie wyszedł już jednak do czwartej rundy. 
 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 21-05-2023 00:12:30 
Brawo Kamil.Trzecia wygrana przed czasem,chociaż pierwsze dwie rundy trudne i nic nie wskazywało,że tak się to może skonczyć.A tego Trimecha chętnie bym zobaczył w walce z Wołczeckim.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 21-05-2023 01:36:02 
Szatan serduszko + Vegeta = Kamil Szeremeta


Auuuu za Polskę!
 Autor komentarza: Furmi
Data: 22-05-2023 15:52:30 
Po pierwszej walce zastanawiałem się, czy okres przydatności KSz się nie skończył, ale widać po dużych walkach zabrakło trochę spięcia przed walką i w rewanżu pokazał różnicę klas.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.