'DIABLO' WYGRYWA PRZED CZASEM

Sylvera Louis (9-9, 4 KO) klinczował, ile mógł, ale Krzysztof Włodarczyk (62-4-1, 42 KO) przełamał go w siódmej rundzie zakończonego przed momentem pojedynku.

Już w pierwszej rundzie Diablo trafił Kanadyjczyka mocnym lewym prostym, dokładając do tego sporo lewych sierpowych pod prawą ręką Louisa. Podobny przebieg miały następne dwie odsłony - Polak metodycznie polował lewym prostym i lewymi sierpowymi na korpus, Louis klinczował i pozwalał sobie na pojedyncze zrywy.

Kolejne świetne uderzenie Diablo w rundzie czwartej, był to mianowicie lewy sierpowy na korpus, po którym pięściarz przyjezdny nieco się skulił. Więcej ciosów sierpowych w piątej, jak i w szóstej rundzie, ale był to jedynie przedsmak czekających nas emocji.

Koniec nastąpił w połowie siódmej odsłony - Diablo złapał Louisa prawym podbródkowym, po którym ten padł na deski. Kanadyjczyk wstał, ale po serii ciosów i kolejnym zabójczym prawym podbródkowym było już po wszystkim.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sekundant
Data: 20-05-2023 23:41:07 
Aż miło popatrzeć na taki boks. Ręce same skłądają się do oklasków. Szybkość, precyzja i siła ciosu. A jak trzeba, to jak najlepszy mistrz ceremonii, za mikrofon chwyci i tłum do dopingu zachęci. Bożyszcze kobiet, człowiek legenda. Diablo dosłownie i w przenośni. Jeśli ktoś ma powstrzymać Okoliego w tej wadze, to tylko Krzysiek.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 21-05-2023 01:20:46 
Idź ty chłopie do KSW już.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-05-2023 11:15:51 
Podbródkowe klasa, ale żeby "Diabeł" nie tkwił w szczegółach to niech wyzwie Arslana do walki i zrobi z nim ciekawe starcie na koniec.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.