VLOG RSC: CANELO-RYDER, STĘPIEŃ-BUATSI, FURY-ZHANG

Andrzej Pastuszek i jego Vlog RSC będzie regularnie ukazywał się na łamach BOKSER.ORG w każdy piątek. Od przyszłego weekendu. Póki co nadrabiamy zaległości. W tym odcinku Andrzej podsumował walki Canelo vs Ryder i Stępień vs Buatsi, ale opowiedział również o tym co przed nami. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 10-05-2023 21:09:41 
O kurcze. Dawno nie słyszałem P. Andrzeja i zastanawiałem się czy jeszcze będą te komentarze dostępne. Coś mi umknęło czy rzeczywiście była jakaś pauza?

Fury vs Zhang raczej nie dojdzie do skutku wg mnie. Układanka jest trochę za bardzo pogmatwana chyba choć dobrze by było żebym się mylił.
A dlaczego pogmatwana?
Głównie dało się słyszeć o dwóch potencjalnych przeciwnikach dla Tysona- o Ruizie i ostatnio o Zhangu. Dla mnie oczywistym jest że bardziej wymagającym i niebezpiecznym przeciwnikiem jest Chińczyk. Ot po prostu ma atuty które mogą stanowić dla Tysona wyzwanie natomiast zalety Ruiza w walce z kimś takim jak Tyson nawet się nie uwidocznią.

I teraz dochodzą dwie kwestie mogą zadecydować że wybór padnie na łatwiejszego Ruiza:
1. Przyszła mega gala w Arabii gdzie Fury może przytulić ogromną a raczej OGROMNĄ forsę. W takim momencie podejmowanie większego ryzyka jest bez sensu tym bardziej że Zhilei to punczer mogący przyłożyć naprawdę solidnie i to nie jak "da mu się okazję".
2. Rewanż z Joycem- Joe się wtrącił i kwestią która dopiero się wyjaśni jest to czy facet robi to by dostać odstępne czy bezwzględnie chce tej walki i nie odda pola nawet za kasę.

Jedyny znak zapytania związany z Ruizem to jego problemy z prawem. Nie wiadomo czy są one na tyle poważne by mogły zablokować mu możliwość boksowania z Furym ale to kwestia która może być problematyczna.

Zhang to duża walka ale Ruiz ze względu na AJ-a i jego porażkę z nim to przeciwnik którego ludzie zaakceptują bez mrugnięcia okiem.
Wątpię by Fury mając na horyzoncie tak wielkie perspektywy pchał się w starcie z Chińczykiem który będzie według mnie groźnym i wymagającym przeciwnikiem dla niego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.