CARL FROCH JAK LEWIS: WILDER W KOŃCU ZŁAPIE I ZNOKAUTUJE JOSHUĘ

Brytyjczycy rzadko bywają obiektywni w swoich opiniach kiedy rozmawiają o nadchodzących walkach swoich rodaków. Ale Carl Froch mówi jednym głosem z Lennoxem Lewisem. - Wilder pobije Joshuę!

Walka Anthony'ego Joshuy (25-3, 22 KO) z Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO) może odbyć się w grudniu podczas wielkiej gali w Arabii Saudyjskiej. Obie strony wyraziły zainteresowanie taką potyczką, a pierwsze rozmowy z Saudyjczykami napawają optymizmem.

- Joshua to dobry bokser, o czym świadczy również złoto olimpijskie, wydaje mi się jednak, że ma już najlepszy okres kariery za sobą. To już nie ten sam zawodnik co wcześniej. Porażka przed czasem z Andym Ruizem zabrała mu część duszy do walki, stracił dawną pewność siebie. Szuka rozwiązań w nowych trenerach, ale po prostu zatracił pewność i wiarę w siebie. Gdybym miał obstawiać przebieg tego pojedynku, wydaje mi się, że prędzej czy później Wilder upoluje Joshuę prawą ręką i go znokautuje - powiedział Froch, w przeszłości trzykrotny mistrz świata kategorii super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-05-2023 21:28:02 
"Dzikus" jest równie pokraczny stylowo jak swego czasu "Cobra", choć bazują na innych przymiotach, ale niewątpliwie są/byli równie skuteczni w swoich poczynaniach.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-05-2023 22:32:58 
@Introwertyk,

Froch kolejny hejter nie kochajacy Szuszuły?;)
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 03-05-2023 23:06:19 
A ja widze scenariusz, gdzie AJ rusza od pierwszej rundy na Wildera tak jak Rozanski na Babica i Wilder nie wie co sie dzieje. Nie od dzis wiadomo, ze Wilder nie lubi poldystansu i tego jak ktos na niego naciska. On lubi jak ktos z nim boksuje i jest wolny na nogach, wtedy wpada ciezkie KO.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 04-05-2023 07:20:35 
Prawda jest taka że gdyby to był AJ z Władimira to postawił bym na niego.. ale czy Wilder to Ten Sam Wilder.. trudna walka i powinna była się odbyć jak obaj byli na fali..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.