MARCO HUCK POZNAŁ NAZWISKO RYWALA NA 20 MAJA

Nieaktywny od blisko trzech lat Marco Huck (42-5-1, 28 KO) wraca na ring. Były król kategorii cruiser kontynuuje swoją przygodę w wadze ciężkiej.

Dawny champion WBO wystąpi 20 maja w niemieckim mieście Braunlage. Po przenosinach do wagi ciężkiej wciąż pozostaje niepokonany, ale przez pięć lat stoczył tylko trzy walki, w dodatku z rywalami wątpliwej klasy.

Tym razem naprzeciw niego stanie nieco mocniejszy zawodnik, wciąż jednak bardzo przeciętny. Za niespełna trzy tygodnie z Huckiem rękawice skrzyżuje bowiem Evginios Lazarides (18-4, 12 KO), Grek mieszkający od jakiegoś czasu w Niemczech.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 01-05-2023 19:27:23 
Ten król kategorii cruiser to mocno na wyrost. Król własnego podwórka, z Sauerland Special Edition, czyli naciąganymi werdyktami.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-05-2023 20:31:09 
Kudriaszow vs Huck, ewentualnie starcie z Kownackim. Dla Adama byłoby to dobre nazwisko w rekordzie w procesie odbudowy(walka w Polsce).
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-05-2023 20:47:23 
Uwielbialem Hucka, mial ten ogien, szalony styl, plus twardy, brudny boks. Walczyl unikatowo:) nieboksersko. Ale teraz... Hukiciu odpusc.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-05-2023 20:53:29 
Nigdy za nim nie przepadalem, arogancki faularz ktoremu nie raz trzeba bylo pomagac na kartach (chociaz nie w jakis perfidny sposob bo walki z Lebiedevem, Arslanem czy Afolabim byly bliskie). Trzeba jednak mu oddac ze był to kawał zdeterminowanego, wytrzymalego harpagana, ktory liczbe braki techniczne nadrabiał sila fizyczna.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 01-05-2023 22:18:36 
Ciekawe jaką motywacje znalazł do kontynuowania kariery. Nie było słychać nic na temat żadnych kontuzji, żadnych newsów o zakończeniu kariery itp a teraz nagle w wieku 38 lat wraca znowu z przeciętnym przeciwnikiem...

Dla kasy raczej tego nie robi bo facet już za czasów świetności twierdził że ustawił się finansowo i jest człowiekiem majętnym (nie było raczej powodów by mu nie wierzyć) a nawet jeśli założyć że chętnie podreperowałby budżet na kolejne kilka lat dostatniego życia to przecież takimi walkami tego nie zrobi.

Huck szczególnie w Hw od wielkich walk jest teraz oddalony o lata świetlne. Prędzej jakby zszedł do cruser miałby szansę zahaczyć się gdzieś w ciekawej walce jakby ciężko popracował. Ale w hw?

No chyba że gwiazda świeci nadal na tyle mocno że za takich przeciwników sypną mu ładną kwotę.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 01-05-2023 22:59:41 
Ni wiem ale chyba nie chciałbym Adama z nim oglądać, to już nie ten sam Huck, no ale po tym jak ładował w Povetkina to niee, dzięki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.