ŚWIETNA SPRZEDAŻ PPV PRZY WALCE DAVISA Z GARCIĄ

Boks umarł? Bzdura! A najlepiej pokazują to liczby sobotniej mega walki Gervonty Davisa (29-0, 27 KO) z Ryanem Garcią (23-1, 19 KO).

Sama sprzedaż biletów dała organizatorom aż 22,8 miliona dolarów. Ale najważniejsza byłą sprzedaż przyłączy PPV. W USA taki pakiet wykupiono w ponad 1,2 miliona domów w cenie $84.99! Ale tak będzie, gdy spotka się dwóch młodych zawodników w szczycie swoich karier...

Przypomnijmy tylko, że "Czołg" Davis zastopował "KingRy" w siódmej rundzie. Potyczka odbyła się w umownym limicie 61,7 kg.

A przecież w wadze lekkiej na Davisa czekają jeszcze Shakur Stevenson oraz zwycięzca walki Wasyl Łomaczenko vs Devin Haney.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 26-04-2023 23:44:21 
zaskakujaco dobry wynik, ale starcie na papierze wygladalo mocno sportowo (obydwaj niepokonani, chociaz bez jakis spektakularnego resume, zwlaszcza Garcia), a poza ringiem raczej tez popularni (Davis cos tam juz sprzedawal, byc moze w oczach jankesow jest takim "mocno bijacym" nastepca flojda, instargram natomiast to bozyszcze mlodego pokolenia social-mediow). Ja tam nie mam nic przeciwko - jest popyt, jest podaz, jak ludzie chca to kupowac to niech kupuja, fajnie ze w przypadku tej walki nie bylo takiego melodramatu jaki ogladalismy ostatnio z kaprysnym cyganskim wieprzem, czy jaki przez lata funduja nam spence z crawfordem
 Autor komentarza: Polakos
Data: 27-04-2023 08:25:06 
Piękny wynik, ale tutaj wszystko zagrało - dwóch gniewnych, niepokonanych z dużą bazą kibiców, tło całej rywalizacji. Mam nadzieję, że grube wypłaty nie wpłyną na to, że koty będą syte tylko dopiero teraz zaczną dostarczać ludziom prawdziwego sportu.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 27-04-2023 10:41:16 
Myślę, że na wynik PPV miał też wpływ bardzo dobry undercard z Davidem Morrellem na czele. Miliony ludzi widziały Co-main event, w którym Kubańczyk pokazał zjawiskowy boks i będą chciały go obejrzeć ponownie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 27-04-2023 11:06:16 
Morrell Jr. może i Kubańczyk ale od początku kariery rokuje niczym Jones Jr. w najlepszym okresie i zapewne skończy jako bożyszcze ringów. Wynik znakomity, bo i nazwiska z topu na rozpisce, które nie zawiodły pokładanych w nich nadziei.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.