PRICE: JOSHUA POTRZEBUJE JESZCZE JEDNEJ WALKI PRZED WILDEREM

Spośród różnych ploteczek sparingowych Anthony Joshua (25-3, 22 KO) przyznał się tylko do jednego nokautu, jaki ktoś mu zafundował na sali treningowej. Tym kimś był emerytowany już David Price. I właśnie on dzieli się swoimi przemyśleniami odnośnie przyszłości AJ-a.

Dużo mówi się i pisze o potencjalnej gali w Arabii Saudyjskiej pod koniec roku, która miałaby ugościć największe postacie współczesnej wagi ciężkiej. Impreza nawet za 400 milionów dolarów rozbudza wyobraźnię kibiców. Ale Price radzi swojemu rodakowi, by ten wcześniej stoczył jeszcze jedną walkę.

Joshua po dwóch porażkach z Aleksandrem Usykiem zmienił otoczenie, zaczął trenować w Teksasie pod okiem Derricka Jamesa, a niedawno wypunktował Jermaine'a Franklina. Wygrał wyraźnie, choć niektórzy kręcili nosem na jego występ. Nie zdominował bowiem Franklina.

- Joshua pokonał Franklina, ale takim występem z pewnością nie odzyskał pewności siebie. Musi odbudować swoją siłę mentalną, a to może mu dać kolejna walka. Najlepszym sposobem na zyskanie pewności siebie jest zwycięstwo w dobrym i przekonującym stylu. Promotor powinien więc dać mu innego rywala, którego AJ efektownie znokautuje, a potem będzie można wystawić go na Deontaya Wildera. Szczerze mówiąc to najgorszy z możliwych rywali dla AJ-a, więc tym bardziej potrzebuje on wcześniej efektownego zwycięstwa - przekonuje olbrzym z Liverpoolu, brązowy medalista olimpijski z Pekinu (2008).

FURY, USYK, WILDER, JOSHUA - GALA ZA 400 MILIONÓW DOLARÓW? >>>

- Wilder to przeciwieństwo Joshuy. On nie dba o aspekty techniczne, skupia się tylko na tym co musi zrobić. Nie wygląda może tak efektownie jak Anthony, ale to najgorszy z możliwych przeciwników dla AJ-a - dodał Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 19-04-2023 16:23:55 
Fury vs Joshua , Wilder vs Usyk tak powinien wyglądać turniej i dla mnie najciekawiej.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 19-04-2023 16:32:48 
Wilder to dopiero będzie rdza i zataczanie jak przystąpi do tego turnieju tak z marszu, no ale przećwiczył kokosa z Heleniusem to może wystarczy xd
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-04-2023 17:39:06 
Odpowiednim kandydatem byłby znany z polskich ringów Pavel Silvin

https://www.youtube.com/watch?v=N2XMHKObyUc&t=183s

A wszystko powinno zostać poprzedzone seminarium z Trenerem Pawłem

https://www.youtube.com/watch?v=nq18Fyg5H-4&t=4s

I wtedy Joshua być może skończyłby kolejnego przeciwnika w ten sposób...

https://youtu.be/4-Il-ziH49Q?t=79
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-04-2023 17:46:15 
Gdyby Wilder był najgorszym co jest możliwe dla AJa to już dawno Amerykanie by do tej walki przystąpili. Widać jednak to oni mieli podobne zdanie o Antku w kontekście Wildera tj bali się mocnej ofensywy Joshuy co w sumie głupie nie jest biorąc pod uwagę jak reagował na napór i ciosy mniej dynamicznego Tysona.

Ogólnie to jeśli Wilder trafi szybko to może byc po zawodach ale w drugą stronę też może tak to zadziałać. Wilder po dwóch łomotach życia od Tysona nie miał okazji przyjąć nic mocnego. Równie dobrze sam może się posypać jak domek z kart jak dostanie gonga na głowę.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 19-04-2023 18:57:23 
Joshua nie wyjdzie do Wildera.
O ile ma blokadę psychiczną aby nic mocnego nie przyjąć to o Wilder będzie najgorszym przeciwnikiem w sensie mentalnym.
Ryzyko ciężkiego nokautu jest duże a tego jego promotor nie zaryzykuje.
 Autor komentarza: Galed12
Data: 19-04-2023 18:59:50 
Może i się wcześniej bali ale teraz nie ma czego bo Joshua nie ma jaj do mocniejszej ofensywy, nawet jeśli jest to najlepsza taktyka na przeciwnika.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 19-04-2023 19:00:34 
Joshua wyjdzie do Wildera bo zadaje ciosy z awokado.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-04-2023 20:31:50 
Galed12

Nadal Joshua ma mocny cios. To że nie ściął Usyka czy Franklina nie znaczy że nie może trafic Wildera. I wcale nie musi się to wydarzyć przy spektakularnie agresywnej postawie. Wystarczy że się któryś pomyli/zapomni.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 19-04-2023 23:04:11 
Wilder zetnie Joshue. Dlatego nie do konca wierze w to zestawienie. Ale jesli Joshua potrzebuje jeszcze walki to najlepiej z ...Franklinem. Potem moze jeszcze zrobia trylogie.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 19-04-2023 23:05:04 
Price jest blyskotliwy. Jesli AJ nie zbudowal pewnosci siebie ze slabym Franklinem to z kim zbuduje?
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 20-04-2023 08:24:00 
Tak dać rewanż Franklinowi albo Whytowi.. byle by jeszcze się nachapac.. Ruzumiem odbudowę ale tak szczerze to po czym ta odbudowa??..po punktowych porażkach i po walkach w których nić mu się nie stało??..A może darmowe burgery plus do tego.. Szczerze to powinien wyjść do Wildera go gładko wyboksowac..w ko nie wierzę.. ale myślę że to będzie wpierdol ale w drugą stronę.. Wilder wygra przez Ko..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 20-04-2023 13:48:44 
"Promotor powinien więc dać mu innego rywala, którego AJ efektownie znokautuje, a potem będzie można wystawić go na Deontaya Wildera" No właśnie Łajlder wziął sobie takiego rywala i tym sposobem nikt się do niego nie przypierdala a i tak nie wiadomo co z niego po trylogii z Fjurym zostało - ta walka z kumplem z sali nic nie wyjaśniła.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 20-04-2023 15:55:42 
Wilder lekcje odrobił a AJ meczyl grubaska przez 12 rund..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.