WASILEWSKI O MISTRZOWSKICH WALKACH RÓŻAŃSKIEGO I CIEŚLAKA

Już w sobotę gala pod Rzeszowem z trzema mistrzowskimi walkami Polaków. Michał Cieślak i Laura Grzyb powalczą o mistrzostwo Europy, a Łukasz Różański zaboksuje o wakujący pas federacji WBC wagi bridger z Alenem Babiciem. O tych walkach, ale i kulisach gali, porozmawialiśmy z promotorem tego wydarzenia, Andrzejem Wasilewskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ByWayOfKnockout
Data: 18-04-2023 12:45:36 
Różański niestety z mizernymi szansami. Babic jest młodszy, większy, silniejszy i nie pęka na robocie jak poprzedni rywale Łukasza.
Zresztą mało liczy się sam fakt wygranych poprzednich walk, a sposób, w jaki obaj walczą. W pojedynku ze Szpilką Różański był totalnie odsłonięty, to będzie szwedzki stół dla Babica. Łukasz to bijok, ale bez solidnej obrony, coś jak Kownacki.
Nie zapominajmy, że Szpilka usadził Różańskiego pierwszą lepszą akcją i przegrał tylko przez katastrofalny błąd trzymania rąk nisko w trakcie wymiany.
Babic przed czasem, wejdzie kupon jak złoto.
Niemniej, fajnie jakby mnie zaskoczył nasz zawadiaka z Podkarpacia i wygrał, choć nie widzę tego kompletnie.
Zapraszam do dyskusji.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-04-2023 14:34:11 
Obaj walcza dosc odkryci:)))

Babicia sie typuje przez wzglad na wielka agresje, ale tam jeden dobrze zmieszczony podbrodkowy i jest po Babiciu. Zalezy jaki plan i jaki mental wniesie do ringu Barbarzynca Rozan.
 Autor komentarza: ByWayOfKnockout
Data: 18-04-2023 14:47:21 
Fakt, że Babic to też nie jest wirtuoz obrony, ale spójrzmy na Różańskiego - już nie młodzieniaszek, wiecznie u boku leciwego już trenera, ostatnia walka prawie 2 lata temu i trwała ona niecałą rundę.
Jeśli Różański choćby utrzyma formę z poprzednich walk, to już będzie sukces, na a rozwój umiejętności i pokazanie czegoś nowego na tym etapie już nie ma co liczyć.
Babic natomiast jest na fali wznoszącej, do tego młodszy, większy gabarytowo.
Nie ma nic z atutów po stronie Łukasza, no może poza walką u siebie, ale to czasem może spalić w blokach z uwagi na presję i oczekiwania, niż dodatkowo uskrzydlić.
Moim zdaniem zapowiada się brak niespodzianki tego wieczoru.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-04-2023 16:52:57 
Jak zdejmie presje z siebie to da dobrą walkę, z szansą na wygranie. Luz to podstawa i nie mam na myśli gibania się niczym Toney czy byciem szybszym od światła jak Mayweather Jr. Brak ubytków fizycznych spowodowanych mentalnym napięciem pozwoli mu pokazać pełnie możliwości i być może finalnie zaowocuje zwycięstwem. Tak więc nie ma nic do stracenia, a i też nie powinien nakładać na siebie zbyt wielkich oczekiwań, bo i z takim plecakiem pełnym kamieni trudno się walczy. Obaj są podobni z tym, że Babic tak jak piszecie jest młodszy, naoliwiony, a pod tym względem Łukasz w chwili obecnej jest zagadką nie tylko dla kibiców, ale i samego Alena.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-04-2023 21:12:42 
Licze na jakis podbrodkowy Rozana!
 Autor komentarza: Pismen
Data: 18-04-2023 21:44:41 
Rozanski będzie spiety jak plandeka na żuku. Do tego ringowa rdza i w zasadzie żadnych atutów po jego stronie. Myśle ze to potrwa max 4 rundy i będzie po nim. Babic to prymityw ale gdzie mu tam pod tym względem do naszego czempiona który ma mniej skillow niż adepci pierwszego kroku bokserskiego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.