HAYE: NIECH JOSHUA NAJPIERW ZAWALCZY Z WHYTE'EM, POTEM Z FURYM

- Jeśli Joshua nie skończy go do końca czwartej rundy, to będzie znaczyło, że coś jest nie tak - mówił w styczniu David Haye. W sobotni wieczór Anthony Joshua (25-3, 22 KO) pokonał Jermaine'a Franklina (21-2, 14 KO), ale na pewno nie rzucił nikogo na kolana.

To był solidny boks, jednak wciąż trochę zachowawczy. Po wszystkim były dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej rzucił rękawicę Tysonowi Fury'emu (33-0-1, 24 KO), który zasiada na tronie WBC.

10 NAJWYBITNIEJSZYCH BRYTYJSKICH "CIĘŻKICH" W HISTORII >>>

- Nie widziałem w ofensywie niczego nowego w arsenale AJ-a. Po takim występie nie śpieszyłbym się z walką z Tysonem Furym, nie tak od razu. Lepsza dla niego będzie potyczka z Dillianem Whyte'em, tym bardziej, że tam na pewno będzie ostro i zobaczymy fajerwerki. A jeśli Joshua pokona Whyte'a, wtedy będzie mógł wyjść do Fury'ego - stwierdził sławny "Hayemaker", były mistrz świata kategorii cruiser i ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 03-04-2023 08:25:50 
Walka Fury Joshua jest bez sensu. Antek zostanie w niej zdemolowany a pewnie będzie zapis o rewanżu. A prawdziwy mistrz Usyk niech tam sobie czeka. Najlepsze zestawienia to oczywiście gruby cygan- Usyk oraz Joshua-Wilder. Antek miałby tutaj większe szanse na wygraną ale moim zdaniem też nie byłby faworytem. Nie wiadomo jak z odpornością bombera ale Joshua już dawno walczy bardzo schematycznie a nadal szybki i potężnie bijący Wilder napewno by to wykorzystał dlatego Antoś zrobi wszystko żeby walczyć jednak z Furym. Myślę że dla Joshuy ryzykowna może być walka nawet z Dilianem.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 03-04-2023 09:16:43 
NIECH Haye odświeży sobie pamięć i przypomnie jak to sam w HW lał dziadów i bumów, omijajac wszystkich poważnych przeciwników i jak się dorobił tytułu na Walujewie bijac rekord w niezadawaniu ciosów (170 wyprowadzonych na 12 rud). A potem dopiero niech doradza innym.

Akurat jak uważam AJ za przereklamowanego, i że brakuje mu talentu to na pro jest prowadzony bardzo odważnie i wyzwań nie unikał, i nigdy nie wygrał przez wał...Ze to Haye któremu talentu nie brakowało miał jedną z najbardziej żałosnych karier w HW w stosunku do możliwości.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-04-2023 11:08:30 
Haye w ciężkiej dywizji to był pierwszorzędnie opakowany produkt marketingowy nadmuchany do granic możliwości istny Mcdonald's. "I'm lovin it" dla ludu.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-04-2023 15:09:06 
Whyte zetnie Joshue :)) Uciekanie nic tu nie da. Zreszta TF juz nie boskuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.