CHISORA: TO NIEWDZIĘCZNY RYWAL DLA JOSHUY

- Dla AJ-a to walka z rodzaju być albo nie być - mówi Dereck Chisora przed jutrzejszym starciem Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) z Jermaine'em Franklinem (21-1, 14 KO).

Anglik, były dwukrotny mistrz świata królewskiej kategorii, rozpoczyna nowy etap kariery. To dla niego pierwsza walka z Derrickiem Jamesem w narożniku, a zarazem początek obowiązującego kontraktu z platformą streamingową DAZN. Podczas dzisiejszej ceremonii ważenia zanotował największą wagę - aż 115,8 kilograma. Złoty medalista olimpijski sprzed jedenastu lat wciąż ma duże nazwisko w tym biznesie i efektowna wygrana z pewnością przywróci go do gry o najwyższe cele. Ale jutro trzeba zrobić swoje.

- Cała presja jest na Anthonym. I to niewdzięczny rywal, bo jeśli AJ go szybko załatwi, to usłyszy, że takiego przeciwnika musi znokautować. A jeśli wygra na punkty, zarzucą mu, że powinien szybko go skończyć i był zbyt zachowawczy. Tak czy siak niektórzy będą i tak pi****ć głupoty. On przede wszystkim nie powinien słuchać tych wszystkich ludzi, tylko skupić się na sobie. Bo to on jest w tym wszystkim najważniejszy. Najważniejsza jest wygrana, nieważne w jakim stylu. Zwycięstwo jest tu celem samym w sobie - mówi były mistrz Europy wagi ciężkiej i dwukrotny pretendent do pasa WBC.

Transmisja w Polsce - do wyboru, polskim lub angielskim komentarzem, od godziny 20:00 na platformie DAZN >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 31-03-2023 22:06:50 
Chisora to bardzo rozsądnie myślący gość.
 Autor komentarza: ErykEsch
Data: 31-03-2023 23:56:45 
"TO NIEWDZIĘCZNY RYWAL DLA JOSHUY"
Tak powiedział? Co to znaczy? Jaki tego język?
Może chodzi o słowo: "niewygodny", "uciążliwy", "kłopotliwy"?
 Autor komentarza: tezetwu
Data: 01-04-2023 01:04:49 
To znaczy dokładnie to co powiedział Chisora - zwycięstwo gówno mu da, bo i tak ludzie będą gadac, że rywal slaby.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-04-2023 09:44:47 
Joshua vs Wilder to się liczy i na to jest zapotrzebowanie, a ta potyczka to zwyczajna rozgrzewka przed takim wydarzeniem. Im błyskotliwiej się zaprezentuje, tym lepiej sprzeda się powyższa walka, oczywiście o ile nie będzie odwlekana do końca świata i jeden dzień dłużej. Bo wtedy takiego zakalca to raczej mało kto przełknie, a zegar tyka...
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 01-04-2023 12:09:41 
Dokładnie - nawet jak AJ Franklina zniszczy, to będzie gadanie, że Franklin słaby. I co więcej, będą to mówić te same małe ch..ki, które teraz typują porażkę Joshuy.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 01-04-2023 12:56:11 
Fury chciałby zawalczyć z A.J. ale on nie wyjdzie bo wie że przegra.
Fury powinien walczyć z Usykiem ale pewnie nie jest w formie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.