SAUNDERS TRENUJE, ZBIJA KILOGRAMY I CZEKA NA WALKĘ Z ANDRADE'EM

Billy Joe Saunders (30-1, 14 KO) najpierw miał wracać na jesień, potem na przełomie roku, ale okazuje się, że dopiero od niedawna pojawił się na sali treningowej.

Były mistrz świata wagi średniej i super średniej po laniu z rąk Canelo dwa lata temu zastanawiał się nad swoją sportową przyszłością. Teraz zagiął parol na Demetriusa Andrade'a (32-0, 19 KO), który związał się z PBC.

- Mam nadzieję na kilka dużych walk w wadze super średniej. Jednej chcę na sto procent, to walka z Andrade'em. W ostatnich miesiącach odbyliśmy kilka spotkań i rozmów w tej sprawie - przyznał BJS.

Andrade - były mistrz świata wagi junior średniej i średniej, w debiucie dla PBC zadebiutował również na granicy 76,2 kilograma. Saunders ma z kolei sporo kilogramów do zbicia do dywizji super średniej, zapewnia jednak, iż da radę wrócić do tego limitu na duże walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 16-03-2023 12:38:28 
Jeszcze z 2 lata może postawiłbym na Saundersa, ale po laniu z rąk Canela to jakoś trudno mi sobie wyobrazić jego powrót do dużej gry.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-03-2023 12:42:18 
Naprawdę fajna walka do zrobienia. Dla mnie osobiście techniczny specjał, delikatnie wskazałbym na Andrade, ale bez zbędnego faworyzowania.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 16-03-2023 12:45:04 
Dwa ślizgacze bez nokautującego ciosu. Chyba także postawiłbym na Andrade, ale nie z powodu porażki Saundersa z koksem, tylko z powodu większych gabarytów Boo Boo.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 16-03-2023 12:59:43 
Naprawdę chciałbym to zobaczyć. Walka dwóch takich mańkutów-defensorów może być dosyć zabawna. Dla Saundersa bezpieczna, Andrade to nie Beterbijew, na pewno ponownie nie złamie mu oczodołu. Mimo to pieniądze postawię na Demetriusa, B.J. miał zbyt długą przerwę, bez jakiejkolwiek przecierki choćby na rozruch. Wyjście do kogoś takiego jak Andrade skończy się porażką na punkty.
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 16-03-2023 13:01:54 
Saunders juz w wadze sredniej miedzy walkami dobijal do 90kg. Pozniej w walkach widac ze sie to odbijalo na nim to cale zrzucanie bo juz z Eubankiem bylo to widac. Bo do 7 rundy robil go jak dzieciaka. Wybitny z niego tanczerz chodz malo profesjonalny i bez nokautujacego ciosu. Chociaz czy mistrzowi swiata mozna zarzucac brak prosjonalizmu :). Saunders powinien wziac kogos na przetarcie bo narazie po tym rozbracie to niewiadomo co z niego zostalo na teraz faworytem Andrade. Kilka lat wstecz moim faworytem bylby Billy Joe. Ciekawe tez gdzie byla by walka pewnie Brytole zaplaca.
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 16-03-2023 15:23:04 
Dwaj ślizgacze, ale Andrade to nokautować potrafi i wykańczać. Stawiam na niego w tej potyczce
 Autor komentarza: pqman
Data: 16-03-2023 17:09:09 
4 lata temu mieli już walczyć i nie wyszło więc nie chce mi się wierzyć, że teraz się dogadają.. No i ciekawe ile zostało z Saundersa po wpierdzielu od Alvareza
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.