GROMDA 12: KTO Z KIM, GDZIE OBEJRZEĆ, ZASADY - WSZYSTKO CO WAŻNE

Dwudziestu wojowników, którzy jutro rywalizować będzie na małym ringu GROMDY w walkach na gołe pięści. Międzynarodowa obsada i wiele nowych twarzy. Już jutro przeniesiemy się w czasie do lat 90.

To będą międzynarodowe bitki. Ośmiu zawodników jak zwykle wystartuje w turnieju w myśl zasady przegrywający odpada. Pozostała parszywa dwunastka będzie rywalizować w tak zwanych "extra fightach". Tylko sześciu wojowników gościło już w "mieście grzechu". Pozostałych czternastu będzie jutro debiutować. Ale walki na gołe pięści to dla nich żadna nowość, po prostu nie bili się dotąd w GROMDZIE. A że sława polskiej federacji dotarła do Wielkiej Brytanii, zobaczymy kilku "travellersów".

Kogo zobaczymy na malutkim ringu 4x4 metra? Tych panów już znacie - Arman ARMAN Amiryan, Piotr CAPO Półchłopek, John BIG BAD JOHN Ferguson (Wielka Brytania), Krzysztof ŻOŁNIERZ Ryta, Sebastian SCARFACE Skiermański i Przemysław REKSIO Rekowski. A tych zobaczycie po raz pierwszy - Stephan PROBLEM Weldon (Irlandia Płn.), Randy KOFI KING Randayn (Wielka Brytania), Simon SAVAGE Henriksen (Dania), Dominik SUCHY Suchecki, Dustin TAEDDY Rabiega (Niemcy), Jurij JURIJ Sinenkov (Uzbekistan), Rob BIG ROB Cunningham (Szkocja), Milanko KALASHNIKOV Puranović (Bośnia), Christian POPEYA Oheim (Niemcy), Jakub KAJFASZ Sorota, Karol MNICH Franc, Daniel BODZIO Pacyniak, Jarosław DYNAMIT Kuśmierski, Artur BULLET Piekutowski oraz Patryk ROCKER Libuszewski. Oto dwudziestu jeden wojowników (jeden rezerwowy do turnieju), których obejrzymy jutro w akcji.

Losowanie par turniejowych oraz "extra fightów" już wieczorem, jak zwykle także na łamach BOKSER.ORG.

Galę GROMDA 12 będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie PPV w cenie 34,99 zł. Dostęp do transmisji możecie zakupić TUTAJ >>> Gwarantujemy, jeśli lubicie dobrą bitkę, nie będziecie żałować...

Jeszcze trochę o zasadach. Wszystkie walki muszą skończyć się nokautem bądź poddaniem. W GROMDZIE nie ma sędziów punktowym. Walki odbywają się na dystansie czterech rund po dwie minuty. Jeśli w tym czasie żaden z zawodników nie wykaże swojej wyższości, ogłaszana jest piąta runda. A ta jest już nielimitowana czasowo. Zawodnicy biją się więc w piątej odsłonie tak długo, dopóki jeden z nich nie skapituluje.

Kibice dostaną więc aż trzynaście pojedynków - sześć "extra fightów" oraz siedem walk turniejowych. Bo ośmiu zgłoszonych do turnieju zawodników zaczyna zmagania od ćwierćfinału. Ten, którego ręka zostanie uniesiona na koniec, będzie musiał jutro wygrać aż trzy walki.

POD TYM LINKIEM KUPISZ DOSTĘP DO GALI I ZOBACZYSZ NAJLEPSZE WALKI NA GOŁE PIĄCHY >>>

A jeśli ktoś z Was nie widział jeszcze takich walk, poniżej mała próbka. Bawcie się dobrze!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 02-03-2023 20:11:14 
Gdzie obejrzeć, oczywiście na streamie albo odgrzewanego kotleta bo dla mnie nie warto nawet 20 zł wydać na to "widowisko". Znając życie będą gdzieś jakieś urywki za 2 dni, pewnie nawet tu na portalu i to będzie wszystko co z tego obejrzę xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.