MISZKIŃ: STĘPIEŃ MA WSZYSTKIE ARGUMENTY

Już 11 marca w Liverpoolu Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) zmierzy się z obowiązkowym pretendentem do pasa WBC wagi półciężkiej, Callumem Smithem (29-1, 21 KO). Głos na temat tego pojedynku zabrał były pięściarz, obecnie trener i ekspert telewizyjny Maciej Miszkiń.

CALLUM SMITH: STĘPIEŃ PRZYGOTUJE MNIE NA BETERBIJEWA >>>

- Paweł ma wszystkie argumenty w rękach, żeby zaprezentować się dobrze. Posiada refleks, odpowiednie warunki fizyczne, timing i technikę, prawdopodobnie jedną z lepszych na polskim podwórku. Pojawia się jednak wiele głosów, że jego głowa często szwankuje, a w pojedynku z takim rywalem głowa będzie bardzo potrzebna (...) - powiedział Miszkiń w programie Ring w TVP Sport.

Stępień walczył w zeszłym roku dwukrotnie, pokonując na punkty Ezequiela Osvaldo Madernę i Iago Kizirię. Callum Smith będzie największym wyzwaniem w karierze Pawła, dużym przeskokiem i bezsprzecznym faworytem.

Przypomnijmy na koniec, że Brytyjczyk - były mistrz świata wagi super średniej - rozbił w sierpniu zeszłego roku mocnego Francuza Mathieu Bauderlique (m.in. medalistę olimpijskiego) i potwierdził, że jako "półciężki" jest bardzo poważną siłą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: HNS
Data: 13-02-2023 17:22:15 
Obawiam się, że M.Miszkiń wypowiada się jako kolega Stępnia a nie jako ekspert. Z całą sympatią i szacunkiem do Pawła ale dołączy do grona: Jackiewicz, Zyśk, Jeżewski, Głowacki, Bonin, Matyja, Talarek, Maciec, Kiwior, Runowski, czyli dostarczycieli rekordu dla brytyjskich prospektów, tak jak my traktujemy Węgrów czy Słowaków. Pewnie o paru mi się zapomniało a nie uwzględniłem Syrowatki, Masternaka, Balskiego, Cieślaka, którzy również na Wyspach przegrywali ale chociaż zaprezentowali się nieźle. Smith to zwyczajnie top LHW i będzie to za duży przeskok dla Stępnia.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 13-02-2023 17:35:48 
Stępień jak wytrzyma pełny dystans to będzie to duży sukces. Callum w lhw wygląda bardzo mocno..
 Autor komentarza: Flakon
Data: 13-02-2023 17:38:25 
Podejrzewam nokaut na Pawle Stopniu gdzieś między 4-8 rundą
 Autor komentarza: Clevland
Data: 13-02-2023 18:30:52 
Czy Paweł sparował kiedyś z kimś na poziomie Calluma?

Maciej Sulęcki w początkach kariery latał na sparingi do Kesslera.
Jak widać zaprocentowało to.

Jeżeli Paweł nie był z kimś na takim poziomie w ringu, to Miszkin niepotrzebnie takie rzeczy opowiada...
 Autor komentarza: TerrenceCrawford
Data: 13-02-2023 19:08:30 
@Clevland

Stępień sparował z Beterbievem w Kanadzie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-02-2023 19:54:52 
Powiało grozą, ale jedno jest pewne największym sukcesem naszego zawodnika będzie zwycięstwo nad samym sobą i w takim wypadku niespodzianka nie jest wykluczona, choć Smith, pomimo że zdarza mu się mieć wahania formy to naprawdę mocny gracz.
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 13-02-2023 23:50:49 
Oczywiście, że Paweł ma wszelkie argumenty, żeby zaprezentować się dobrze. Jak Balski z Babicem. Tylko niestety obawiam się, że to za mało, żeby wygrać
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-02-2023 10:48:13 
@TerrenceCrawford

No to ma jakieś obeznanie.

Miałem obawy że może się skończyć tak jak w przypadku jednego z naszych bokserów który wyszedł walczyć do Brahmera i przegrał po pierwszym ciosie na schaby.
Tłumaczenie "Nikt, nigdy go tak mocno nie uderzył".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.