KOLEJNE POROZUMIENIE W SPRAWIE WALKI DAVISA Z GARCIĄ

Legendarny Oscar De La Hoya robi wszystko, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy Ryana Garcii (23-0, 19 KO) przed nadchodzącym bojem - a może nawet bojami - z Gervontą Davisem (28-0, 26 KO). Wschodzące gwiazdki są coraz bliższe skrzyżowania rękawic.

Przypomnijmy - "Czołg" i "King Ry" mają się spotkać 15 kwietnia w limicie wagowym 136 funtów (61.7 kg - dop.red.). Stroną A będzie tutaj Davis, a kością niezgody były sprawy związane z rewanżem, który miałby przysługiwać tylko i wyłącznie pięściarzowi z Baltimore, oczywiście w przypadku jego porażki.

Także i ten punkt sporny został już chyba rozwiązany - zdaniem eksperta DAZN Chrisa Mannixa Al Haymon i jego PBC wyrazili zgodę, aby to grupa Oscara De La Hoi była głównym członem decyzyjnym w przypadku walki rewanżowej. Wskazano również potencjalne miejsce pierwszego starcia - miałby to być mogący pomieścić 65,000 widzów stadion Allegiant w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pqman
Data: 12-02-2023 11:49:54 
Dla mnie ta walka to 50/50
Ryan idzie dobrą drogą i szuka wielkich wyzwań , ta walka może wykręcić niezły wynik ppv.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-02-2023 11:53:23 
Liczę że Davis zrobi co trzeba na Instagramie, a ten podtrzyma passę dostających wpierdol byłych członków "Team Beef Canelo"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.