ELIMINATOR KOWALIOW vs MCHUNU NA ROZPISCE GALI FURY vs USYK?

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o tym, że Siergiej Kowaliow (35-4-1, 29 KO) i Thabiso Mchunu (23-6, 13 KO) zostali wyznaczeni do półfinału eliminatora do pasa WBC wagi junior ciężkiej. I bardzo możliwe, że do tego starcia dojdzie na rozpisce gali Fury vs Usyk.

Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) i Aleksander Usyk (20-0, 13 KO) mają zaboksować o wszystkie cztery pasy królewskiej kategorii 29 kwietnia, w Arabii Saudyjskiej bądź w Londynie na sławnym stadionie Wembley. Rzekomo w tym tygodniu mamy poznać wszystkie szczegóły, ale wiadomo, że takie zapowiedzi nie zawsze mają pokrycie, a negocjacje przy tak dużych walkach trwają czasem dłużej niż chcieliby tego kibice.

Czynione są starania, by na rozpisce doszło do walki Kowaliowa z Mchunu, a lepszy z tej dwójki miałby zagwarantowany ostateczny eliminator do tytułu z Noelem Geworem (26-2, 11 KO). Wszystko dlatego, że menadżerem Kowaliowa jest Egis Klimas, który prowadzi również interesy Usyka.

- Zaproponowaliśmy drużynie Kowaliowa, żeby do tej walki doszło na rozpisce gali Fury'ego z Usykiem w kwietniu. To byłoby coś naprawdę dużego i mam nadzieję, że dopniemy wszystkie szczegóły. Jestem w tej kwestii optymistą - mówi Peter Smith, trener Mchunu.

Dodajmy, że 26 lutego w Arabii Saudyjskiej, odbędzie się walka mistrzowska WBC w limicie 90,7 kilograma. Zasiadający na tronie od trzech lat Ilunga Makabu (29-2, 25 KO) w dopiero trzeciej obronie tytułu spotka się z Badou Jackiem (27-3-3, 16 KO), dawnym championem kategorii super średniej i półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 07-02-2023 10:22:05 
ruski pijak powinien odstawić alko i zlać rudego meksyka. W pierwszej walce był po wielotygodniowym ciągu alkoholowym i na potężnym kacu. A i tak ośmieszał rudego pokrakę niesterty wolał się sam przewrócić bo wiedział że w szatni czeka na niego 0,7 40% Stolicznaja.

Zresztą Canelo to też menel co było widać po karczemnych awanturach na urodzinach córki - wstyd na cały meksyk. Myślę ze skończy gorzej niż Ruski dres - koks plus wóda to straszne połączenie
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-02-2023 14:37:39 
@StonkaKartoflana

Team Canelo odchudził w kontrakcie Kowaliowa i pewnie zgodnie z zapisami bardziej mu się opłacało przegrać.
Np. gdyby przegrał ma zapisaną kasę za rewanż. Np. kolejne 100%
A jak wygra to dostaje tylko kasę za pierwszą walkę.

Do tego w walce Kowaliow hamował prawe proste.
Skąd u Canelo nagle by była taka odporoność aby wytrzymywać takie ciosy.
Tego nie można zrobić w żaden sposób.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 07-02-2023 14:55:46 
Kowaliow - Mchunu to jest bardzo ciekawe zestawienie pod względem stylów oraz także niezwykle mocne. Wydaje mi się, że wygrany poradzi sobie z całą wymienioną tu resztą. Z drugiej pary Jack i Makabu byli w ostatnich walkach wyciągnięci za uszy - Jack z Riverą kibice wypunktowali na remis, a Makabu z Mchunu to był jawny wałek z gatunku kłujących w oczy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.