DE LA HOYA: CRAWFORD BYŁBY FAWORYTEM PRZECIWKO SPENCE'OWI

Oscar De La Hoya ma swojego faworyta w potencjalnym boju Terence'a Crawforda (39-0, 30 KO) z Errolem Spence'em Jr (28-0, 22 KO), choć przekonuje, że obaj pięściarze zwlekają z walką już zdecydowanie za długo.

- Myślę, że Crawford wyciąłby Spence'owi niezły numer. Jest bardziej wszechstronny, ma lepszą technikę, więcej się porusza. Kocham Spence'a, to świetny zawodnik, ale Crawford wie, jak to wyszarpać na swoją stronę, potrafi się dopasować. Ma kilka planów na pojedynek, choć zdaje sobie sprawę, że Spence to duży facet. To kolejny ogromny pojedynek, 50 na 50, ale stawiałbym na Crawforda.

- Wydaje mi się, że czekają za długo, ale widziałem ostatnio, jak ktoś zrobił świetną analogię, gdy Sugar Ray Leonard i Marvin Hagler walczyli mniej więcej w tym samym wieku i nadal była to niesamowita walka.

Co ciekawe, "Złoty Chłopiec" opublikował wczoraj zdjęcie, na którym stoi w towarzystwie Bernarda Hopkinsa i właśnie Crawforda, okraszając to wpisem o "wielkich ruchach". Sam Hopkins dodał, że następnym rywalem mistrza WBO może być Alexis Rocha (22-1, 14 KO), który kilka godzin temu znokautował George'a Ashie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 29-01-2023 13:52:55 
Hej Łukasz Furman,

Będzie wreszcie upgrade tej strony czy nie? Zapowiadałeś i obiecywałeś stronę lepszą niż php by przemo, które nadal jest lata świetlne przed tym co tu jest. Tu się nic nie zmieniło od 2008 albo i lepiej, bo pamięć już nie ta. Zwykła historia postów, opcja cytuj, jakaś forma prywatnego kontaktu pomiędzy użytkownikami, ignorowanie tych, których się nie chce czytać... to naprawdę dużo w tych czasach? Ludzie chcą tu wchodzić i pisać po tylu latach, tu jest nadal duży potencjał, kontakty z promotorami/sponsorami, reklamy i zero inwestycji. Ciężko to pojąć.
 Autor komentarza: Peyotl
Data: 29-01-2023 15:34:11 
słuszne spostrzeżenia, jestem za
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 29-01-2023 17:34:51 
Terence Cowardford - moim zdaniem jako bokser jest sporo lepszy od Spenca i nawet różnica wielkości nie robiła by tu ogromnego znaczenia bo taka wielka nie jest. Problem w tym, że jeśli dojdzie do walki to Cowardford będzie maił najmarniej 36 lat co w welter to wiek mocno emerytalny.
Ogólnie spierdzielona kariera Talent na miarę Leonarda kariera na miarę Thurmana czy Dannnego Garcii
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-01-2023 18:39:30 
Walka Crawford vs Spence Jr. jest jak Yeti każdy o niej słyszał, ale nikt jej nie widział i możliwe, że już nie zobaczy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.