WYNIKI WAŻENIA PRZED GALĄ KBN 26

Za nami ceremonia ważenia przed galą Knockout Boxing Night 26 w Nowym Sączu. W daniu głównym wystąpi Adam Balski (17-2, 10 KO).

Oto wyniki ważenia. Transmisja w TVP Sport.

Adam Balski (90,9 kg) vs Michal Plesnik (91,6 kg)
Łukasz Pławecki (80,2 kg) vs Emmanuel Feuzeu (80,3 kg)
Rafał Wołczecki (73,4 kg) vs Joel Julio (72,6 kg)
Artur Górski (90,7 kg) vs Jiri Svacina (88,9 kg)
Vasile Cebotari (67,5 kg) vs Jose Luis Castillo (65 kg)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 28-01-2023 02:41:00 
Niech robia na lato walke Glowacki - Balski i rewanz Jezewski - Cieslak, dla Michala walka na rozruch, a dla Glowki ostatni taniec, bo jestem przekonany na 100%, ze Balski na dzien dzisiejszy wygrywa z Glowackim, Glowka juz jak Szpilka, kazdy cios czuje.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 28-01-2023 10:49:02 
Walka Głowacki vs Balski nie ma sensu. Głowacki powinien zakończyć karierę zawodowego boksera, ponieważ współczynnik "wypłata/uszczerbek na zdrowiu" jest już w jego przypadku rażąco niekorzystny. Innymi słowy, za obijanie patałachów będzie inkasować psie pieniądze, natomiast lepsi zawodnicy, nawet tacy jak Balski, będą go niemiłosiernie obijać. I kokosów też na tym nie zarobi. Jeśli Krzysiek chce zarobić, niech idzie do cyrku, jak Łaszczyk. Ja nie obejrzę, ale znajdzie się cała horda amatorów takiej rozrywki.

Rewanż Jeżewski vs Cieślak... może być. Właśnie jako rozruch dla Cieślaka. Jeżeli Jeżewskiemu nie szkoda przyszłości. Bo lanie z rąk kolejnego mocno bijącego zawodnika z całą pewnością wyda plon już za kilka lat.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-01-2023 11:45:11 
To KBN 26 to ogólnie bumobicie najgorszego sortu. Obawiam się o zdrowie Plesnika, bo to ambitny chłopak, który 2 lata temu z Kalengą padał i wstawał, aż został ciężko znokautowany. Teraz wraca po długiej przerwie, a Balski bije mocno. Oby polskie gale nie wyprodukowały kolejnego (po Felipe Nsue) inwalidy. Warto zwrócić uwagę na występy 2 zagranicznych bokserów. Pierwszy to młodociany artysta ringu z Mołdawii Wasyl Czebotar, drugi to debiutujący na zawodowstwie Ukrainiec Jarosław Charcyz z bardzo bogatą amatorską karierą. Tylko czy ich w ogóle pokażą w TVP? Chyba raczej na sport.tvp.pl/transmisje od 18.50
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-01-2023 13:14:25 
Myślę że Głowacki pójdzie raczej do KSW czy Freaków o ile mu kontrakt pozwoli.
Walka z Balskim nie byłaby tak oczywista.
Głowacki odbił się od dwóch patyczakowatych bardzo mocno bijących przeciwników. Umiejętności nie można im odebrać bo ostatni z nich fajne akcje przeprowadzał.
Więc Głowcki vs Balski chętnie bym zobaczył...

To raczej o Jażewskim (podczas walki z Okolie) brytyjscy komentatorzy mówili że powinien skończyć z boksem.

@Hugo
Dzięki za typy na prospektów.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 28-01-2023 19:47:30 
Głowacki Balski to byłby ciekawy pojedynek na dzień dzisiejszy, z Głowackim jako faworytem. Porównywanie poziomu Okoliego i Riakporhe z poziomiem Balskiego, który od 5 lat nie wygrał z rywalem z pierwszej 100 boxreca, nie ma żadnego sensu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.