MIKE TYSON OSKARŻONY O GWAŁT NA POCZĄTKU LAT 90.

2023-01-24, Redakcja, NY Post

George Foreman musi tłumaczyć się z rzekomego napastowania seksualnego sprzed 45 lat, a teraz inna kobieta oskarża Mike'a Tysona o gwałt z początku lat 90. minionego wieku.

Co ciekawe Foreman to najstarszy w historii mistrz świata wagi ciężkiej, a Tyson najmłodszy. W pewnym momencie było blisko ich walki, niestety kibice musieli obejść się ze smakiem. Ale wróćmy do tematu. O sprawie Foremana szerzej pisaliśmy rano TUTAJ >>>

Przypomnijmy, że Tyson trzy najlepsze lata swojej kariery - w latach 1992-95, spędził w więzieniu za rzekomy gwałt na Desiree Washington. Rzekomy, bo nigdy do niego się nie przyznał.

Teraz inna kobieta oskarża go o gwałt w mniej więcej tym samym czasie. Anonimowa powódka, która domaga się odszkodowania w wysokości 5 milionów dolarów, twierdzi w swojej skardze złożonej w Albany, że przez lata cierpiała z powodu "obrażenia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego" w wyniku gwałtu, do jakiego miało dojść w limuzynie "Bestii".

- Kilka razy mówiłam mu nie i prosiłam, żeby przestał, ale on nadal mnie atakował. Następnie zdjął mi spodnie i brutalnie zgwałcił - twierdzi kobieta, która chce zachować anonimowość w obawie przed nękaniem psychicznym oraz pogardą otoczenia.

<< Powrót na stronę główną <<