KELL BROOK WRÓCI DLA ZWYCIĘZCY WALKI EUBANK JR vs SMITH?

Kell Brook (40-3, 28 KO) ogłosił co prawda zakończenie kariery, ale po kilku miesiącach chętnie wróci. Bardzo dużo zależeć będzie od wyniku sobotniej walki Chrisa Eubanka Jr (32-2, 23 KO) z Liamem Smithem (32-3-1, 19 KO).

Niedługo minie rok od ostatniego startu "Special K", byłego mistrza świata wagi półśredniej. Odchodził po wielkim tryumfie nad wieloletnim wrogiem publicznym, Amirem Khanem. To było pożegnanie idealne, jednak wciąż ciągnie wilka do lasu.

- Kell będzie z bliska oglądał sobotni pojedynek. On wydaje się wręcz zdesperowany, by spotkać się ze zwycięzcą walki Eubanka ze Smithem. Już po wygranej nad Khanem chciał zmierzyć się z Eubankiem, więc będzie w sobotę tu na miejscu. Zamierza wrócić na walkę z wygranym, bez względu na to, czy będzie to Eubank, czy Smith - mówi Ben Shalom, szef grupy BOXXER i promotor sobotniej gali w Manchesterze.

Dodajmy, że Brook może poczekać dłużej na swój powrót, jeśli za kilkadziesiąt godzin wygra Smith. Bo w kontrakcie jest jednostronny zapis o rewanżu, który w razie porażki ma zagwarantowany Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-01-2023 18:25:07 
Brytyjskie gotowanie zupy z miejscowych elementów, najpierw w królewskiej dywizji, teraz w niższych wagach, inna sprawa, że Wielka Brytania ma w czym przebierać-wybierać i można na to rzucić okiem, ale są ciekawsze zestawienia do zrealizowania i to na już.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 19-01-2023 19:33:18 
Przecież Eubank wytrze ring Brookiem, większy, silniejszy, młodszy i szybszy.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 19-01-2023 20:19:07 
Masochista. Lepiej niech od razu wyjdzie do Wildera i oberwie raz, dobrze i za wszystkie czasy. Może mu się we łbie rozjaśni, jak już go znajdzie wśród widowni...
 Autor komentarza: Marduk
Data: 20-01-2023 00:21:24 
Już mu się kasa skończyła. Brook powinien na emeryturze siedzieć, chłop już za bardzo niczego nie zwojuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.