RIAKPORHE DO GŁOWACKIEGO: POCZUJESZ BÓL

- Głowacki musi przyszykować się na ból! - straszy Richard Riakporhe (15-0, 11 KO), który za kilkadziesiąt godzin skrzyżuje rękawice z naszym Krzysztofem Głowackim (32-3, 20 KO).

To Polak ma większe nazwisko w biznesie, wszak dwukrotnie zasiadał na tronie federacji WBO wagi junior ciężkiej. Ale to Brytyjczyk jest faworytem. Jest młodszy, świeższy i na innym etapie kariery. Wydaje się też bardzo pewny swego, aczkolwiek takich rywali "Główka" bardzo lubi.

- On był dwa razy mistrzem świata, więc z pewnością będzie stanowił duże zagrożenie. To nie żaden frajer, tylko dawny mistrz. Polscy pięściarze są mocni i zawsze przyjeżdżają po to, by walczyć. Na wszelki wypadek nastawiam się na bardzo mocną wersję Głowackiego, podczas treningów robiłem więc wszystko, by upewnić się, że będę w stanie pokonać Głowackiego w szczytowej formie. Najważniejsze jest zwycięstwo samo w sobie, lecz trenuję tak ciężko, żeby wygrywać w spektakularny sposób. I tego się spodziewam po tej walce. Czuję się mocny i dam świetny występ. To będzie mój rok - kontynuował wysoko notowany Anglik (WBC #5, IBF #2, WBO #12).

- Robię wszystko jak należy, pilnie trenuję i podporządkowałem się tylko jednemu. Chcę zostać mistrzem świata. Wierzę, że osiągnę wielkie rzeczy, to moje przeznaczenie. Wygrana w spektakularnym stylu w sobotę otworzy mi furtkę do tych wszystkich dużych walk - dodał Riakporhe.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Flakon
Data: 19-01-2023 14:43:24 
Riapkahore najprawdopodobniej to wygra i to przed czasem
Jednak sercem za Krzyśkiem na nóż coś się wydarzy i Główka wygra, w końcu raz do roku to i kura pierdnie...
 Autor komentarza: Kroganin
Data: 19-01-2023 16:58:58 
Jedziesz z czekoladowym chłopcem Główka, POLSKA!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.