DMITRIJ BIWOŁ: PRIORYTETEM UNIFIKACJA Z BETERBIJEWEM

Po znakomitym roku 2022 Dmitrij Biwoł (21-0, 11 KO) patrzy z nadzieją na ten nadchodzący. A priorytetem jest dla niego pełna unifikacja wagi półciężkiej z Arturem Beterbijewem (18-0, 18 KO).

W teorii Rosjanin ma zapewniony rewanż z Canelo, którego pokonał na punkty w maju. Ale bardziej niż o Saulu Alvarezie (58-2-2, 39 KO) myśli o rywalizacji ze swoim rodakiem mieszkającym w Kanadzie. Biwoł to mistrz WBA, natomiast pasy WBC/IBF/WBO należą do Beterbijewa.

- Chcę zostać bezdyskusyjnym mistrzem świata wagi półciężkiej. Walka z Beterbijewem o pozostałe tytuły jest moim celem i priorytetem. Zresztą obaj tego chcemy, to będzie świetny pojedynek - mówi Biwoł.

Przypomnijmy, że Canelo zamierza w maju stoczyć nieco luźniejszą potyczkę, by we wrześniu wyjść właśnie do rewanżu z Biwołem. Być może znów zobaczymy ich w akcji, lecz jak widać Dmitrij póki co celuje bardziej z Artura.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 27-12-2022 10:52:56 
Gdyby ten rewanż chociaż w minimalnym stopniu zapowiadał się na równą walkę, ale nie. Przypomina mi to sytuację z rewanżem AJ vs Usyk. Biwoł ponownie rozklepie Alvareza. Dosyć z takimi rewanżami. Dobrze, że facet szuka prawdziwych wyzwań, bo starcie z Beterbijewem takie będzie. I wynik wg mnie to 50/50
 Autor komentarza: Polakos
Data: 27-12-2022 10:56:50 
Nawet jeśli oba kacapy mają chcice na taki pojedynek to jeszcze muszą się inne rzeczy zgadzać żeby to się wszystko zmaterializowało. Narazie średnio wierzę w taką walkę - zobowiązania, inne telewizje, brak większego zainteresowania.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 27-12-2022 12:31:34 
Beterbijew nie jest chętny na pojedynek z Biwołem, ani razu się nie zająknął w tej sprawie. Gdyby Beterbijew rzeczywiście chciał walki to już by do niej doszło. Ja przynajmniej nie widziałem, żeby mówił coś na ten temat i w ogóle nie odnosi się do walki z Biwołem.
 Autor komentarza: hms
Data: 27-12-2022 13:13:27 
To nawet gorzej niż rewanż Usyk AJ. W tym przynajmniej mogliśmy mieć nadzieję, że Brytyjczyk pójdzie na przełamanie albo nauczy się robić pożytek ze swojego rozmiaru. W przypadku rewanżu Biwoł Canelo nie mam pojęcia jak niby Canelo miałby to wygrać
 Autor komentarza: maddog
Data: 27-12-2022 16:31:40 
A ja chętnię ten rewanż obejrzę. Zawsze to miło popatrzeć, jak clenbuterol dostaje wpierdol przez 36 minut
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 27-12-2022 16:58:11 
@hms, właściwie masz rację, pierwszą walkę wielu traktowało jak "wypadek przy pracy" AJ'a. Natomiast, jeżeli Beterbijew nie pali się do unifikacji i ten pojedynek się nie odbędzie, jakie inne opcje, oprócz obowiązkowych obron, ma jeszcze Biwoł?
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 28-12-2022 13:03:10 
Rzeczywiście nie słyszałem wypowiedzi Beterbieva, że chce walki konkretnie z Biwołem. Słyszałem i czytałem za to jego wypowiedzi, że interesują go pasy, wszystkie pasy bez posługiwania się nazwiskami, kto je ma. Arturek po prostu w ten sposób się wypowiada, to skryty Czeczen. Jego nazwiska nie obchodzą, jego interesują pasy. Ja bym się w związku z tym nie przejmował. Do walki o wszystko w ciągu roku-półtora powinno dojść.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.