BETERBIJEW vs YARDE: WYPOWIEDZI Z KONFERENCJI PRASOWEJ

Obowiązkowy pretendent WBO Anthony Yarde (23-2, 22 KO) 28 stycznia w Londynie zmierzy się z mistrzem IBF, WBC i WBO wagi półciężkiej Arturem Beterbijewem (18-0, 18 KO). Oto najważniejsze wypowiedzi Brytyjczyka i Rosjanina z dzisiejszej konferencji prasowej.

- Nadszedł dla mnie odpowiedni czas. Przyszedłem znikąd, nie miałem właściwie kariery amatorskiej, a teraz nie zmarnuję swojej mistrzowskiej szansy. Jestem w tym sporcie, by walczyć z najlepszymi. Lwy nie mają wyboru, muszą polować gdy czują głód - powiedział Yarde.

- Od początku mojej przygody z boksem nie miałem dłuższej przerwy od treningów niż tydzień, ale Beterbijew ma na koncie ponad 200 amatorskich walk. Będę zatem w ringu ostry i skupiony. On jest maszyną, nokautuje każdego, ale ja jestem szybszy i świeższy - dodał Brytyjczyk.

- Anthony Yarde to dobry zawodnik, kawał siłacza, można powiedzieć kulturysta. Szanuję go, podobnie zresztą jak wszystkich moich rywali. Bądźcie więc gotowi (...) - stwierdził Rosjanin Beterbijew, uważany za jednego z najlepszych bokserów na świecie bez podziału na kategorie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 05-12-2022 19:13:24 
"Szybki i świeższy" Yarde zostanie pobity przed czasem przez mniej świeżego i mniej szybkiego Beterbijewa.
Te rzeczy nie będą miały znaczenia w tej walce.
To mój typ.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 05-12-2022 20:38:47 
Tia. Też raz tak wyglądałem. Miałem 20 lat i kumpel wkręcił mnie na siłkę. Ja siłki oczywiście wtedy żadnej nie robiłem, same sporty walki i kalistenika, jakieś tam pompki i takie tam. Ale chciałem pokazać dresikom, że też potrafię. I wyciskałem te sztangi jak jakiś debil, bez opamiętania. A po dwóch dniach klata wyglądała właśnie tak. I bolała jak wszyscy diabli. Natomiast po kolejnych trzech z Yarde przekształciłem się w Calluma Smitha. Wszystko oklapło tak, że się wystraszyłem, że mi te mięśnie zanikły.

Od tamtej pory nie brałem na klatkę więcej niż 80 kilo. Nigdy. Nawet ze świadomością, że pewnie i 120 bym wyrobił. Tak oto raz w życiu byłem Antonym Yarde. Przez półtora dnia. A co do walki, jak już wielokrotnie wspominałem, Yarde ją przerżnie. Ale obejrzę, bo będą to widowiskowe baty.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-12-2022 11:01:19 
Zacząć należy od tego, że boks to nie kulturystyka, a ring to nie podest. Beterbijew to bestia, zwierzęcy instynkt, jak u młodego Foremana tylko kategoria wagowa inna, w dodatku arkana boksu nie są mu obce, gdzie na jego tle Yarde wygląda jak nieopierzony młokos. To będzie bójka w stylu kat - fizol, a kto się wcieli w rolę egzekutora dobrze wiadomo, a i fajerwerki zapewne kibicom zafundują.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 06-12-2022 12:03:49 
Beterbiev obecnie ma najlepszy stosunek siły fizycznej i ciosu do rozmiaru. szkoda że artur ma swoje lata choć jego styl jest bardzo odporny na wiek. Mam nadzieję że dojdzie do walki z Bivolem .
 Autor komentarza: koster22
Data: 06-12-2022 18:22:52 
Team Yarde: Lions in the camp!
Kovalev: You're a baby cub not a lion.

Beterbiev usadzi tego nudnego osiłka.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-12-2022 19:47:02 
Dobrze powiedziane Stonka..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.