MATEUSZ MASTERNAK NA CZELE RANKINGU IBF

Federacja International Boxing Federation uaktualniła swój ranking. A w nim na samej górze widnieje nazwisko Mateusza Masternaka (47-5, 31 KO).

Wszystko oczywiście dlatego, że wrocławianin pod koniec października pokonał wysoko na punkty Jasona Whateleya. Był to oficjalny eliminator tej organizacji, dlatego też "Master" podskoczył z piątego na pierwsze miejsce w wadze junior ciężkiej. To gwarantuje mu walkę o mistrzostwo świata w przyszłym roku z Jai Opetaią (22-0, 17 KO).

W dywizji półciężkiej Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) awansował na siódmą pozycję, przy czy dwie pierwsze pozostają nieobsadzone, w rzeczywistości więc Stępień jest piąty.

Ostatnim naszym przedstawicielem jest Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO), który utrzymał czternastą lokatę w kategorii średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-11-2022 11:17:12 
Jednym słowem Masterclass, a walka z Australijczykiem jawi się ultra ciekawie i choć Mateusz raczej nie będzie faworytem w tej konfrontacji, to jednak wydaję się, że może sprawić nie małego psikusa kangurom, tym bardziej że prawdopodobnie jest u szczytu sportowych możliwości.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 18-11-2022 11:31:05 
Prawdopodobnie to jest na płaskowyżu swoich sportowych możliwości - jakby to określił najdroższy stand-uper RP. Też liczę, że sprawi psikusa, oczywiście nie takiego jak Grzesiu Proksa z Sylvestrem ale jednak psikusa. Oby tylko ściany za bardzo nie sprzyjały Opetai bo Master już tego dziadostwa się już trochę nadoświadczał.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 18-11-2022 14:19:24 
przed samym pojedynkiem będzie można przeanalizować raz jeszcze tę walkę, zobaczymy jakie będą przygotowania, jakie treningi i gdzie, sparingi przede wszystkim też to samo gdzie i z kim, Opetaia jeszcze niedawno miał problemy z mówieniem w wywiadach po złamanej szczęce z Briedisem zobaczymy jak się to ułoży
 Autor komentarza: Flakon
Data: 18-11-2022 20:40:31 
A więc stało się i zaczyna się ERA Mastrera
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.