MILLER WRÓCI W LISTOPADZIE NA TERENIE TANZANII

Sporo zmian w planach wracającego po zawieszeniu Jarrella Millera (25-0-1, 21 KO). Amerykanin miał się bić z Ebenezerem Tetteh (20-1, 17 KO), by potem wyjść do Lucasa Browne'a (31-3, 27 KO). Skończy się jednak dużo bardziej egzotycznie.

Millera czeka bowiem listopadowa wycieczka do Tanzanii, a tam - już w ringu - czekać będzie postać "Wielkiego Brata" Awadha Tamima (15-5, 10 KO). W rekordzie żyjącego na codzień w Szwecji 38-latka próżno szukać wielkich nazwisk, dość powiedzieć, iż Tanzańczyk najbardziej znany jest chyba z szybkich porażek z rąk Bogdana Dinu, Timura Ibragimowa i Denisa Bachtowa. Tamim próbował również swoich sił także w kickboxingu.

Cała impreza, która odbędzie się 4 listopada w kilkumilionowym Dar-Es-Salaam, składać się będzie z dziewięciu walk. Bezapelacyjnie najbardziej znanym nazwiskiem gali będzie osoba Millera, dla którego to trzecia walka po przerwie. "Big Baby" odprawił w czerwcu Ariela Bracamonte, a miesiąc później zastopował Dereka Cardenasa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ELREY
Data: 16-10-2022 12:34:24 
W Tanzanii mozna robic zastrzyki w dupe bez ograniczen, wybor jak najbardziej zrozumialy...
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 16-10-2022 12:58:37 
@Elrey

Trudno powiedzieć... Tak, oczywiście w Tanzanii nikt go nie sprawdzi. Ale szprycowanie się na walki z nikim i o nic Millerowi się zwyczajnie nie opłaca. Co z tego, że przykoksuje i przewróci kilku anonimów? Jeśli w ten sposób dociągnie do poważniejszej walki, to na pewno go sprawdzą, bo jest "podpadziochem". Myślę, że po prostu wziął tę walkę dla kasy. Organizator potraktował go jako chwyt reklamowy. Znane nazwisko, do tego z USA. Może przyciągnąć trochę widzów, zwłaszcza jakichś tanzańskich Chitundów, czyli naszych poczciwych Januszów :P
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 16-10-2022 13:02:56 
Jedno jest pewne, jak pojawi się na jakieś poważniejszej gali (o ile się pojawi), to na większe koksowanie pozwolić sobie nie może. W Tanzanii wrzuci w siebie pewnie całą aptekę, ale w UK lub w USA już to nie przejdzie.
 Autor komentarza: ELREY
Data: 16-10-2022 15:38:02 
@Stieczkin

Jego juz tyle razy zlapali ze mi sie wydaje ze po prostu juz nie potrafi inaczej i przygotowanie nawet na srednim poziomie bez koksu go najzwyczajniej przerasta :)
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 16-10-2022 16:25:48 
Grubcio zrzuca rdzę i kilogramy i parę dolkow też wpadnie..
 Autor komentarza: Scross
Data: 16-10-2022 18:10:48 
@Furmi
Masz jakieś info dot wagi?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.