Archiwum wiadomości z dnia: 2022-10-07

 
JAKE PAUL PROPONUJE DRAYMONDOWI GREENOWI 10 MILIONÓW ZA WALKĘ

Głównym tematem sportowym w Stanach Zjednoczonych jest dziś atak zawodnika mistrzów NBA Golden State Warriors - Draymonda Greena - na kolegę z zespołu, Jordana Poole'a. Podczas treningu doszło między nimi do kłótni, Green nie wytrzymał nerwowo i Poole został znokautowany potężnym ciosem z prawej ręki. Sytuację wykorzystał od razu youtuber i bokser Jake Paul (5-0, 4 KO).


TRZY TYGODNIE DO ELIMINATORA IBF - MASTERNAK vs WHATELEY

29 października spotkamy się na gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 25 organizowanej w Zakopanem. Na ringu zbudowanym w Centrum Kongresowym 'Gerlach' należącym do Nosalowy Dwór Resort & SPA dojdzie do walki Mateusza Masternaka (46-5, 31 KO) z Jasonem Whateleyem (10-0, 9 KO). Zwycięzca zyska status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji IBF wagi junior ciężkiej.


NIGEL BENN BRONI SYNA PO WPADCE DOPINGOWEJ

Sporo piszemy o wczorajszym odwołaniu, a oficjalnie rzecz biorąc przełożeniu planowanej na sobotę w Londynie walki Conor Benn vs Chris Eubank Jr. Wpadka dopingowa Benna spowodowała łańcuch wydarzeń, który zakończył się ostatecznie ww. decyzją. Oto ostatnia wypowiedź w tej sprawie autorstwa ojca Conora, legendarnego czempiona Nigela.REFLEKS I PRECYZJA: BIWOŁ SZYKUJE SIĘ NA RAMIREZA (WIDEO)

Mistrz świata WBA wagi półciężkiej Dmitrij Biwoł (20-0, 11 KO) zmierzy się 5 listopada z Gilberto Ramirezem (44-0, 30 KO). Jeżeli Rosjanin wygra, w przyszłym roku czeka go prawdopodobnie walka z innym Meksykaninem, Saulem Alvarezem, który został przez Biwoła pokonany w maju. Na razie jednak trwają przygotowania Dmitrija, którego kunszt możemy podziwiać m.in. podczas pracy na gruszce refleksówce.