OŚWIADCZENIA BENNA I EUBANKA JR PO ODWOŁANIU WALKI

Odwołanie sobotniej walki Conor Benn vs Chris Eubank Jr z powodu wpadki dopingowej Benna i nieudanej interwencji jego promotora to najważniejsza wiadomość dzisiejszego dnia. Oto oświadczenia zawodników w tej sprawie.

- Jestem załamany tym, że nie udało się nam doprowadzić do walki. Przepraszam wszystkich, którzy zostali tym dotknięci. Wciąż jestem w szoku, to były trudne dni. Szukamy opcji przełożenia walki, ale przede wszystkim chcę oczyścić swoje imię, bo jestem czystym sportowcem! - oświadczył Conor Benn.

- Conor został przyłapany na dopingu, więc walkę odwołano. Nie mogę w to uwierzyć. Przepraszam wszystkich kibiców, to nie powinno się wydarzyć. Conor uniknął lekcji boksu, której miałem mu udzielić. Ale co się odwlecze, to nie uciecze - stwierdził Chris Eubank Jr.

Przypomnijmy, że kontrola VADA wykryła w organizmie Benna zakazany klomifen. Prawnicy reprezentujący grupę Matchroom Eddie'ego Hearna próbowali uzyskać nakaz sądowy, by uchylić lub obejść zakaz walki, który wydała Brytyjska Komisja Bokserska (BBBofC). Sąd odmówił jednak wydania nakazu w przyśpieszonym trybie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 06-10-2022 20:52:10 
Szkoda, że walkę odwołano, ale trzeba przyznać, że mimo faktu iż mi osobiście nie przeszkadzałoby jej oglądać z powodu wpadki dopingowej Benna, to jednak nieodwołanie jej to byłaby patologia i wkroczenie boksu na nową, wypaczoną ścieżkę.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 06-10-2022 21:40:33 
"mimo faktu iż mi osobiście nie przeszkadzałoby jej oglądać z powodu wpadki dopingowej Benna, to jednak nieodwołanie jej to byłaby patologia i wkroczenie boksu na nową, wypaczoną ścieżkę."

ja podobnie, z taką różnicą że owszem pokusa obejrzenia by była, ale odrzuciłbym ją właśnie ze względu na wspomnianą patologię.
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 06-10-2022 22:01:45 
Znaczy się, że jesteś mniej wypaczony niż ja :D
 Autor komentarza: Granat
Data: 06-10-2022 22:08:56 
Szkoda tylko że coraz wiecej ciekawych walk jest odwoływanych. Davis- Garcia, Joshua- Fury to wiadome z góry, Crafword- Spence jr, też slabo to wyglada. Mistrzostwa w Katarze się zbliżają więc pewnie dlatego...
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 06-10-2022 22:19:05 
@ Granat
Żeby walka była odwołana to najpierw musi być oficjalnie zapowiedziana :)
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-10-2022 12:09:32 
Liczyłem na mocną boksersko końcówkę roku, a wychodzi na to że będzie spora kupa..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.