MATYJA: NIE BYŁO TEGO DNIA OGNIA, CHCĘ REWANŻU Z CZERKLEWICZEM

W minioną sobotę Marek Matyja (20-4-2, 9 KO) poniósł porażkę z niedocenianym Janem Czerklewiczem (9-1, 2 KO). Pięściarz z Oleśnicy nie ukrywa, że bardzo zależy mu na rewanżu w niedalekiej przyszłości.

Po ośmiu fajnych rundach walki w wadze półciężkiej sędziowie stosunkiem głosów dwa do remisu wskazali na Czerklewicza.

- Minęło kilka dni od walki, więc czas na małe podsumowanie. Na początku chciałem podziękować rodzinie, kibicom, narożnikowi oraz partnerom biznesowym za wsparcie podczas walki. Chciałbym też pogratulować Janowi Czerklewiczowi. Nie był to mój dzień. Pomimo tego, że walka była bardzo wyrównana, nie czułem tego dnia "ognia", co mogło być wynikiem zbyt długiego wyczekiwania na jakikolwiek pojedynek. Jako sportowiec czuję się rozczarowany i podrażniony tym, co zaprezentowałem. Mam nadzieję, że dojdzie do szybkiego rewanżu, a wtedy pokażę się ze znacznie lepszej strony - mówi Matyja.

A my chętnie taki rewanż zobaczymy...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-10-2022 16:26:54 
U niego nigdy nie ma ognia, to najbardziej bezplciowy zawodnik na polskim podworku.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 06-10-2022 16:57:40 
Trochę się zgadzam, ale mimo wszystko rewanż bym obejrzał (chociaż stawiając na Czerklewicza). Mimo wszystko Matyja coś tam prezentuje, nie schodząc poniżej solidnego poziomu - co rzadko można powiedzieć o polskich bokserach, wliczając w to połowę bohaterów walk wieczoru na ostatnich galach.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 06-10-2022 17:21:24 
Bezpłciowy ale dał remisową walkę Stepniowi w który był taki nieszablonowy.
 Autor komentarza: khorne
Data: 06-10-2022 17:27:59 
"to najbardziej bezplciowy zawodnik na polskim podworku." - akurat jemu trudno zarzucać bezpłciowość w ringu. To rzemieślnik, który mistrzem nigdy nie będzie, co nie przeszkadza mu dawać fajne walki. Na pewno rewanż bym obejrzał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.