EUBANK JR vs BENN - DZIŚ OSTATECZNA DECYZJA

Dziś wieczorem ostatecznie dowiemy się, czy dojdzie do sobotniej walki Chrisa Eubanka Jr (32-2, 23 KO) z Conorem Bennem (21-0, 14 KO). Tak zapewnia promotor tego pierwszego, Kalle Sauerland.

Póki co konferencja prasowa, która miała odbyć się o 13 miejscowego czasu, została przesunięta o trzy godziny. Być może już wtedy dowiemy się więcej. Pojawiają się różne informacje. Jak wiemy, po dopingowej wpadce Benna, Brytyjska Rada Kontroli Boksu nakazała odwołanie tej walki. Ale Eddie Hearn - organizator gali i promotor Benna, a także Sauerland, promotor Eubanka Juniora, nadal chcieli doprowadzić do pojedynku synów legend brytyjskiego boksu. Tym bardziej, że zainteresowanie tą walką było ogromne.Dodajmy, że teoretycznie pokrzywdzony w tej całej sytuacji Eubank Jr również chce, by do pojedynku doszło.

- Jesteśmy w środku czegoś, z czym dotąd nie mieliśmy do czynienia. Jestem cały czas w kontakcie z Chrisem i on utrzymuje niezmiennie, że chce tej walki. Działamy w interesie naszych zawodników, ale i w zgodzie z literą prawa. Benn technicznie nie naruszył jeszcze zasad i będzie to trwało tak długo, dopóki nie zostanie ujawniony wynik jego próbki B - mówi niemiecki promotor, biznesowo związany z brytyjskim boksem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-10-2022 16:24:40 
Powinien to opatentować, tak samo jak Machmudow, Każdy z nich ma charakterystyczny styl i to jest coś nie powtarzalnego na wzór "Let's get ready to rumble" Buffer'a.

https://www.youtube.com/watch?v=5JDfYcKKfeQ
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.