BENN: JESTEM CZYSTYM SPORTOWCEM, WALKA Z EUBANKIEM DOJDZIE DO SKUTKU

W organizmie Conora Benna (21-0, 14 KO) wykryto zakazany środek (klomifen), ale sobotnia walka z Chrisem Eubankiem Juniorem (32-2, 23 KO) i tak może dojść do skutku. Głos na ten temat zabrał sam Benn, podczas gdy jego promotor uruchomił swój zespół prawników.

- Nie naruszyłem żadnych przepisów i nie zostałem zawieszony, więc jeśli o mnie chodzi, to walka się odbędzie. Rozmawiałem o tym z Eubankiem, on też tego chce - powiedział Benn.

- Zgodziłem się na wszystkie rodzaje testów antydopingowych. Nigdy nie byłem w nic zamieszany. Moi ludzie zbadają teraz, dlaczego wykryto coś podczas testu. Jestem czystym sportowcem i dotrzemy do źródła całej tej sprawy - dodał Brytyjczyk.

Tymczasem brytyjska komisja bokserska (BBBofC) zakazała walki Eubank Jr vs Benn, a szef grupy Matchroom, promotor Benna i organizator gali, Eddie Hearn stara się uzyskać nakaz sądowy umożliwiający zapewne zmianę lub swego rodzaju prawne ominięcie ww. decyzji. Sprawa budzi coraz większe kontrowersje i burzliwą dyskusje obserwatorów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 05-10-2022 18:15:24 
Czyli sprawa zostala wyjasniona.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 05-10-2022 18:16:18 
Tym razem zgadzam się z Bennem..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.